Alte știri din fotbal
FCSB, cerere pentru LPF: „Cu respect” + MM Stoica, atac la Ciucu: „Îi e silă de noi!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele probabile: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
Ioan Varga, mesaj pentru Marius Șumudică, după 0-3 la debut: „Curaj!”
0
FCSB - FC Botoșani » Duelul care închide etapa 5-a din Superligă. Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Rodri vine la vizita medicală » Detaliile contractului cu Barcelona + Cât costă transferul de la Manchester City
0
Singurul motiv de bucurie pentru Dan Șucu în acest weekend
0
Nu va uita prea curând debutul: două assist-uri și „roșu” direct în prima repriză pentru cvadruplul campion al României
0
Echipa lui Rareș Ilie a produs ȘOCUL începutului de sezon în fotbalul european! Imagini dezolante pe stadionul legendar
1
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
Spitalele din PNRR: 7 din 49. Doar trei investiții sunt finalizate, restul ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
nu cred ca mai dureaza mult si fam.reghe o sa dea explicatii pe la tribunal,dupa care la racoare cu ei
OK!
Ana ...tu esti cel putin la fel de mizerie ca Dinu !!!Mai bine cearta-te doar tu si bosorogul oparit si lasati-l pe Reghecampf in pace !!!!
O mizerie aceasta fam. Reghecanpf, despre care nu a auzit nimeni nimic, pana sa ajunga sotul antrenor, decat numai despre cancan-uri !! Cel putin Dinu a reprezentat enorm pentru fotbalul romanesc, in timp ce Reghe a fost un jucator modest, gafeur in putinele sale aparitii in nationale, in timp ce sotia a fost....si ramane un NIMENI !!!!!
Doamnă Prodan,în cazul că citiți comm-urile de-aici ar trebui să știți un lucru,și anume: după ce apune soarele,cel adevărat, orice licurici crede ca el e locțiitorul.Atât despre aștri...
a uitat Prodanca ce a spus despre ea,acum 2 ani Gigi Becali...
sunt de acord cu tine!chiar ca suntem un popor de tampiti,atata timp cat ne tot interesam de aceasta nulitate umana(ana......),pacat de maica-sa!sunt antistelist de mic,chiar nu sunt subiectivst in acest caz,il apar prin al meu cuvant si pe iordanescu,ienei,care sunt niste personalitati si valori incontestabile ale fotbalului romanesc,dar sa ajunga aceasta ...,care pana nu de mult o "simpatizam"sa vb in halul asta despre niste OAMENI(betivi,afemeiati cum or fi,dar sunt niste OAMENI in adevaratul sens al cuvantului)...... NO COMMENT!!!!!!!!! RUSINE ZDREANZTA!
am avut rabdare sa citesc toate comentariile si am ajuns la concluzia ca suntem niste misogini !!! nici macar femeile nu pot sa o sustina pe femeia asta care cica nu e lasata sa se afirme si sa se exprime doar pentru ca este femeie!!!!!!! Oare nici unul dintre prietenii ei nu ii spun sa nu mai zica nimic pentru simplu motiv ca il ingroapa mai mult pe sarmanul Reghe? O fi avand Dinu bube+n cap daţ fatuca asta e infinit mai detestabila si antipatica!!!
://infoinsider.ro/2012/11/18/ozn-ce-masina-are-anamaria-prodan-reghecampf/
Aceasta individa, este tipicul pitipoancei care se crede o doamna in Romania ! Ce este grav , este ca se crede deasupra unora care chiar reprezinta ceva pentru tara asta !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.