Comentarii (4)
rmichiu
rmichiu  •  28 Iunie 2026, 17:55

Daca o sa faca acelasi control medical ca la Baptista, Zouma sau Konoplianka…e ca si tranferat…

Bisisica
Bisisica  •  28 Iunie 2026, 17:42

Poate e foarte bun "shciopul", sa vezi ce va plange becaliotul. L-a avut in curte si a lasat poarta deschisa. Hai sa vedem!

popescu3dzn
popescu3dzn  •  28 Iunie 2026, 17:17
Postat de Van_Basten_g pe 28 Iunie 2026, 17:07

Ce frumos ar fi ca Decuseara sa marcheze impotriva consoanelor.

Voi vorbiți, v-a dat gol si Baba

Van_Basten_g
Van_Basten_g  •  28 Iunie 2026, 17:07

Ce frumos ar fi ca Decuseara sa marcheze impotriva consoanelor.

Comentează