Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Bafta mare cioby ca ai facut treaba buna la dinamo 2 speram sa faci si la echipa mare , dinamo avea nevoie si de un antrenor tanar care vrea si isi doreste !!!!!!
bineeeee ca pleaca odata sper ca CIOBI sa fie GUARDIOLA lui dinamo fiindca cunoaste tinerii jucatori mult succes
nu am nimic cu el este un antrenor tanar de viitor pe mine ma ingrijoreaza faptul ca va fi manevrat de conducere adica el nu are nici un cuvant de spus daca pleaca Torje,Alexe,Tucudean sau Ganea???si nu vrea nici un transfer?? pai nu mai prindem noi europa asa...sper totusi sa nu plece Ando..
cu conducerile astea nu e exclus sa ne vedem in B
In viitorul apropiat (3-4 ani cel putin de acum incolo) nu se mai doreste performanta la Dinamo.Dupa ce-i vor vinde pe Torje si Alexe,actionarii vor lua majoritatea banilor,dupa care...Domnul cu Mila.Vor aduce un antrenor tanar care nu va avea tupeul sa ceara bani multi,transferuri importante si nici nu va avea pretentia ca jucatorii sa aiba plata la zi (Ciubotariu este perfect).In cazul in care va mai "rasari" cate un talent vor avea grija actionarii impruna cu Becalihotii sa-l vanda cat mai repede.In niciun caz la Dinamo nu merge reteta "Otelul" sau "Urziceni"-performanta pe bani putini.La Dinamo va fi japca pe fata.
E clar,la Dinamo nu se mai doreste performanta.
E clar
Nu, antrenorul e performant. Alungat in suturi de la ciprioti, bulgari, arabi si Rapid. Antrenor care nu vede ca Rubio, Bordeanu sau Margaritescu nu au valoare nici de liga a III-a! Ca Ganea e mort pentru jocul colectiv, ca Moti isi termina cariera si tot nu a invatat sa deposedeze corect, Si multe altele. E un antrenor f.f.f.f. slab! Duca-se!
Andone am auzit ca merge la nationala,hagi la rapid lucescu la steaua...oli la timisoara
L Ciobi + Cioby B vai de caini !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.