Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
si daca nu il respectai tu si considerai ca nu e un profesionist si ca nu poate face treaba buna, sigur nu se intampla nimic fara acordul tau:))
Numai un romanes ar putea cumpara haznaua giulesteana, iar gruia stoica asta e, un romanes dintr-un sat romanes din galati. E bine, de acum inainte va fi o singura culoare in ghiulesti, incepand cu patronul, continuind cu antrenorul si terminand cu seful galeriei(de fapt cu toata peluza lor "ultra mancati-as")
da' nici nu se baga la condus cluburi :))
Andone dă detalii despre planul lui Gruia Stoica în privinţa Rapidului: "El ştie ce are de făcut" Incredibil ! Ziaristul care a scris titlul si articolul care ii urmeaza este genial. Cata profunzime! Imensitatea informatiilor pe care le gasim aici este nemaivazuta. Stau de 5 minute si admir aceste date si incerc sa le procesez. E drept ca nu am o inteligenta sclipitoare precum domnul ziarist dar sunt incapatanat. Foarte incapatanat! Au mai trecut 5 minute si tot nu mi se clintesc sinapsele. Mi-am ars 2 palme, mi-am dat "refresh" si.....si.....:( nimic; amorteala craniana totala. Senzationalul articolului ma copleseste. Domnule ziarist GSP, cereti urgent o marire de
Nea Ando e dinamovist, o stie toata lumea si il respect pt ca e demn si recunoaste asta, dar pe langa asta e si un profesionist si poate face treaba la fel de buna oriunde.
Ne mai da Ando cate o lovitura. Nu mai cred nimic pana nu vad acte( in original) cu numele Gruia Stoica - patron, finantator..NU CRED NIMIC!!!
stati linistiti ca il i-a Nicolae Badea pe Copos la partia din poiana brasov :))))))))) si-asa are alte afaceri Georgel, eu zik ca va prelua Domnul Stoica Rapidul, este si rapidist dar si fisa
La cucerit spiritul Giulestiului pe Andone!
se face tranzactia dupa ce Rapidul obtine licenta pentru sezonul viitor. e singura piesa lipsa din intelegere. utecila a promis ca vine cu ea in dinti:))
Ma inseala ochii?A scris Valaah un comentariu decent?Chiar ca am ajuns cu susul in jos..nici nu stii la ce sa te mai astepti..maine-poimaine il vad pe mm vorbind civilizat si cu bun-simt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.