Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Andone e sceptic » Fostul antrenor al lui Dinamo nu e convins de proiectul lui Bratu: "E dificil! Sunt pretenții mari"

« Înapoi la articol

Comentarii (6) Adaugă comentariu

Sergiu Spiridon  •  16 Aprilie 2018, 17:34

https://www.facebook.com/adpd.romania.oficial/

Stefan Anghel  •  16 Aprilie 2018, 17:05

sigur croco....eventul cu borcea....eventul cu paskany si acum somer de lux.....oare de ce ? poate ne explica indolentii si abramburicii de la dimano cum e posibil ca de la agentu 007-adica 7 infrangeri consecutive sa faci eventul cu acelasi lot de jucatori !!!

mariuss72  •  16 Aprilie 2018, 16:41

Postat de lobbyone pe 16 Aprilie 2018, 16:33

Rednic a fost cel care l-a exilat pe lazar , in niciun caz Andone . Cu Andone lazar a jucat cel mai bine . Pana sa fie readus inapoi la Dinamo de Andone , lazar era mort ca si jucator , nici la chiajna nu facea fata . Singura greseala a lui andone a fost cu Gnohere , atat . In rest , Andone a fost distrus de 3 lucruri : vestiarul pe care nu a stiut sa il gestioneze , dezastrul managementul la Dinamo (nistor venit la mijlocul campionatului , dielna adus prea tarziu , mejvlia/anton vanduti la inceputul campionatului + rotariu vandut in ultima zi) + arbitrajul . Dinamo distrugea fcsb meci de meci , cu toate astea pierdea cu targu mures si chiajna pentru ca vestiarul era la pamant . Andone a fost fortat sa joace cu Marici si Cecarreli care i-au mancat si aia multe puncte . Pe Dielna l-a primit prea tarziu . De arbitraj nu mai vorbesc , au fost undeva la 15 puncte mancate in 7-8 etape consecutive . O alta greseala mare a fost ca s-a insistat cu Branescu la inceputul campionatului pentru ca era roman si tanar , in loc sa fie introdus Penedo care cel mai bun portar din liga 1 . Per total , Andone a construit 90% din echipa care aproape a luat campionatul , Contra doar a venit cu un suflu nou si l-a AVUT pe DIELNA . asta a contat cel mai mult .

Andone a avut un lot destul de bun, sa fim seriosi, doar ca nu prea i-a iesit nimic. Erau momente in care echipa nu mergea si el nu avea viziunea sa schimbe cursul jocului cu o sclipire tehnica, plus ca disputele permanente cu Mutu nu faceau deloc bine.

lobbyone  •  16 Aprilie 2018, 16:33

Postat de zecs93 pe 16 Aprilie 2018, 16:12

Andone tu ai fost depasit de situatie in ultimu mandat, tu esti antrenor doar cand iti cumpara Borcea meciurile, mai lasa-ne, ai uitat ce jucatori ai avut dumitale in mandatu tau ?? doar Ceccareli ala ce ne-a mancat multe meciuri , vrei sa-ti mai zic ?? Kortzog , Lazar pe care l-ai exilat, Gnohere la fel, esti un antrenor depasit situatie, iar Rednic e peste tine, f bine ai zis in accel comentariu din josu paginii !!!

Rednic a fost cel care l-a exilat pe lazar , in niciun caz Andone . Cu Andone lazar a jucat cel mai bine . Pana sa fie readus inapoi la Dinamo de Andone , lazar era mort ca si jucator , nici la chiajna nu facea fata . Singura greseala a lui andone a fost cu Gnohere , atat . In rest , Andone a fost distrus de 3 lucruri : vestiarul pe care nu a stiut sa il gestioneze , dezastrul managementul la Dinamo (nistor venit la mijlocul campionatului , dielna adus prea tarziu , mejvlia/anton vanduti la inceputul campionatului + rotariu vandut in ultima zi) + arbitrajul . Dinamo distrugea fcsb meci de meci , cu toate astea pierdea cu targu mures si chiajna pentru ca vestiarul era la pamant . Andone a fost fortat sa joace cu Marici si Cecarreli care i-au mancat si aia multe puncte . Pe Dielna l-a primit prea tarziu . De arbitraj nu mai vorbesc , au fost undeva la 15 puncte mancate in 7-8 etape consecutive . O alta greseala mare a fost ca s-a insistat cu Branescu la inceputul campionatului pentru ca era roman si tanar , in loc sa fie introdus Penedo care cel mai bun portar din liga 1 . Per total , Andone a construit 90% din echipa care aproape a luat campionatul , Contra doar a venit cu un suflu nou si l-a AVUT pe DIELNA . asta a contat cel mai mult .

dogred10  •  16 Aprilie 2018, 16:15

In ultimu timp, pe Andone l-am vazut mereu impreuna cu Mutu, acum ca Adi e antrenor la Voluntari sunt sigur ca Ando este sfatuitoru lui din umbra, deci putem spune ca nu sta pe bara nea Ando

zecs93  •  16 Aprilie 2018, 16:12

Andone tu ai fost depasit de situatie in ultimu mandat, tu esti antrenor doar cand iti cumpara Borcea meciurile, mai lasa-ne, ai uitat ce jucatori ai avut dumitale in mandatu tau ?? doar Ceccareli ala ce ne-a mancat multe meciuri , vrei sa-ti mai zic ?? Kortzog , Lazar pe care l-ai exilat, Gnohere la fel, esti un antrenor depasit situatie, iar Rednic e peste tine, f bine ai zis in accel comentariu din josu paginii !!!