Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
ti-e frica ca o sa ramai cu ele bisnitarule?
Haoleooo numa Pele asta nu a mai ajuns la Steaua...ma voi a-ti inebunit de tot chiar ne credeti tampiti???pai asta nu stiu daca ar face fatza la Steaua 2 dar la echipa mare...vai de mine fratilor ce a ajuns curtea STELEI....garaj pt toti jucatorii terminati din pct de vedere fotbalistic..RUSINE ANDO CA FACI ASEMENEA AFIRMATII aveam o alta parere de tine ca antrenor dar vad ca ajungi sa ne arunci si tu praf in oki
este nemaipomenit ptr steaua. ar face un cuplu fantastic cu marele ELTON!!!
Esti penibil, mai baiatule! Gradinescu e dinamovist 100%.
ma fratilor lasati-o mai usor cu Steaua...Steaua in sus Steaua in jos.La fiecare emisiune invitati sunt :Ori Emil Gradinescu,ori Geambasu stelisti amandoi in frunte cu Radu Naum si Samuila.Mai vorbiti si de alte echipe.O sa vedeti voi cate puncte o sa obtina Steaua la Cluj si la Urziceni.Domnule stelist Emil Gradinescu nu mai comentati pro-Steaua la meciurile acestei echipe.Din felul cum comentati,cum ridicati in slavi aceasta echipa meci de meci mi-am dat seama de mult timp ca sunteti stelist.
Mai Ando , crezi ca sunt chiar asa prosti clujenii , incat sa-l lase la orice echipa , liber de contract daca era asa grozav ?! Realitatea e alta , Arpi zicea ca nu are la club sectie de summo , deci nu-l mai retine in lot !!!!
nu avem nevoie de obezi la steaua..fabiani sa stea acolo,ca nu are ce cauta la steaua
intradevar e incredibil de gras si are o burta fantastica
din punct de vedere al mentalitatii,Fabbiani este un fel de Dayro 2.Cat despre calitatile la care se refera Ando,daca era atat de complet ca fotbalist,trebuia sa confirme mai peste tot pe unde a jucat.
Numai o singura intrebare: De ce a trebuit sa plece tocmai cand ai fost tu antrenor...asta in limba juridica se spune in felul urmator: prejudiciu de 2,2 millioane de euro clubului la care antrenezi...atat despre tine falcosule...nu erai antrenor, nici nu o sa fi vreodata...nu-ti duce capul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.