Alte știri din fotbal
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
2
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
0
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Al 3-lea gol în Dinamo - Omonia, ultimul amical în Polonia pentru „câini”
5
Știri din fotbal internațional
GOD SAVE HARRY KANE! Vârful lui Tuchel dă lovitura în ultimele minute din Anglia - RD Congo și își califică țara în optimi
12
Bayern a anunțat transferul uneia dintre „perlele” Mondialului!
0
SUA - Bosnia și Herțegovina, în 16-imi la Campionatul Mondial » Jovo Lukic luptă pentru o calificare uriașă în optimi
0
A fost penalty la Harry Kane în Anglia - RD Congo? Ce spun Wayne Rooney și Joe Hart
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
246.750 lei, 15.000 dolari americani, 7.880 euro, 4.920 dolari canadieni, ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
Scuze, citisem gresit, sambata, de aceea am mers catre ideea de CFR. Sigur, maine voi fi si eu la stadion. Inca o victorie si Vointa e in B aproape matematic. Din pacate fara investitii masive acolo se vor opri si, intr-un oras in care nici baschetul nu mai e sustinut nu stiu daca sa-mi pun sperante. Oricum, ramane satisfactia apropierii de fotbalul adevarat si speranta performantei. Deocamdata e utopic sa ne gandim ca vreodata Vointa va ajunge la nivelul CFR-ului.
@ Sundancekid te faci de rusine tovarase .. infine vad ca nu se poate vorbi cu tine , sanatate multa-ti doresc :) @Albu .. sper sa reusim sa ne bucuram maine pt Vointa si pentru orasul nostru :x
Nu, baiatule. Tu iti jignesti tara tot mai mult cu fiecare replica ce-o dai. Dupa fiecare vorba, daca spui ca esti roman, nu reusesti decat sa ma faci sa-mi fie tot mai mult rusine ca sunt de aceiasi nationalitate cu tine. Probabil ca problema e de fapt la tine fiindca eu nu-mi doresc decat un lucru umil: romanii sa fie inteligenti, macar intr-atat incat sa poata sa faca distinctia dintre fotbal(sport) si viata sociala.
Toti c.retinii anti bucuresti de la sate se dau rapidisti !!1 De parca rapidul ar fi din ardeal sau Moldova !1!!! E din Bucuresti tzzaranoiule !! Specie p.roastade tzzaran bozzgor !!!
Tu nu esti roman ba ursarule !!! Daca ai fi roman ai citi toate comentariile acstui sovin numit Albu nu l-ai lua mereu in brate bozzgore !!! El mi-a jignit tara ce era sa fac !!Poate ajungi si tu cu trenul in giulesti vreodata in viata ta sa un mina pe tine !!!
bozgoritsa ii fiinta care ti-o dat viata ma jegule .. vezi cum vorbesti ca poate-s mai roman ca tine de 10x belimiai ciocanu caine prost faci echipa aia de rusine distrusule .
Nu murdarii stema rapidului bozzgore !!! Du-te la stadion la sovinii bozzgori kvsc-isti si mengene bengene acolo cit vrei dar lasa tu rapidul din bucuresti !!
Sigur, voi fi acolo. Cum as putea lipsi de la marea sarbatoare? Sunt momente in viata pe care nu le poti uita niciodata...
sundancekid .. frate.. fati un blog si te certi acolo cu cine vrei .. nu murdarii subiectu asta.. Albu lasa-l frate in pace.. si hai maine la stadion ca-i meci mare :X ( presupun ca stii la ce meci fac referire daca esti din Sibiu ) :)
Da..6 au murit de frica ungurilor ca urmare a unui infarct, 4 sau inecat in fintina cind au incercat sa se ascunda, 3 au cazut de pe acoperis si restul au murit pe bune..si uite asa sau facut 18 martiri basarabeanule ardelenizat..corect era sa fie numai restul !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.