Alte știri din fotbal
Titularul lui Dinamo, suspendat pentru Craiova! Anticipează o surpriză: „Nu-și permite să-l bage pe el”
0
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Mai ANDO ? Bininteles ca am luat-o ca o ironie dar nici la steaua lucrurile nu sunt asa de roz ! Desi avea sansa sa treaca pe primul loc nu au fost mai mult de 3500 de spectatori in ghena ! Chiar si la rapizi tribunele nu au fost asa pline !!!!!! Maie bine te-ai intreba care sunt cauzele si sa incerci sa le rezolvi . De fapt bucurestenii sunt cam satui de tot si de toate...conducatori, antrenori,jucatori, nepotisme..etc
Mai bine ai pleca, n-ai aratat nimic pana acum la nici o echupa pe unde ai fost. Daca te ajuta conducatorii ai si tu performante, aper sa se inteleaga ce vreau sa zic. Apropo sa nu-i uiti pe badea si borcea cand pleci. Faci si tu un lucru mare pentru echipa daca te-ai cara mai repede. Acum vreo 15 ani cand antrenai U.Cluj iti era rusine cu trecutul DINAMOVIST acum lingi unde ai scuipat.Imi este rusine si jur sa numai calc pe DINAMO pana nu scapam de voi.
Nu mai fiti asa rai,trbuie sustinuta echipa asa cum este,si multa rabdare.SUCEES DINAMO
Andone,esti un bou.Sa-ti fie rusine,mare mizerie ai ajuns de cand lingi in dosul consilierului.
pt suporterii dinamovisti: voi vreti sa veniti la meciuri doar atunci knd totul e bine si frumos?doar atunci knd sunt numai victorii..atunci nu va numiti supoerteri dak ganditi asa.....stiu k a fost rusineoasa infrangera cu hadjuk dar in rest...mie imi place dinamo pt k marcheaza mult,knd joaca dinamo se stie k e un meci spectaculos! la rapid nu a fost niciodata asa ma refer la suporteri,noi de 2 ani lipsim de europa ,mai performante n am avut dar totusi am fost aproape de echipa ..forzza RAPID
Îmi aduc aminte de frânturi dintr-un cântec „Fie vreme bună, fie vreme rea/ Câini până la moarte și dincolo de ea.” Pentru ce mergeți pe stadion? Pentru rezultat sau pentru spectacol? Deși nu sunt dinamovist, Dinamo le face pe amândouă. Dacă toți suporterii ar veni la echipă doar când jocul echipei este perfect, nu cred că ar mai trebui să fie cineva pe stadion.
Andone a cam luat-o razna. Eu cred ca nu e dinamovist de vorbeste asa. Dupa ce ca brambureste echipa si i-a indepartat din lot pe cei mai buni jucatori, acuma se ia si de suporteri. O sa ramana doar el si familia lui in tribuna la Dinamo. Nimeni n-a castigat vreodata un razboi cu suporterii. Antrenorii si conducatorii unui club vin si pleaca, doar suporterii raman! Andone crede ca o sa stea o vesnicie la Dinamo? S-ar putea sa plece mai repede decat isi doreste. Nu credeam ca se va ajunge aici!
ANDONE te credeam baiat destept pana acum dar m-am inselat,tu nu vezi ca sunt praf nu se leaga nimic sau vrei sa-ti fac cadou o perche de ochelari buzunarul tau e plin oare.....
Sper sa batem Dinamo cu stadionul plin de dinamovisti ca sa numai cobeasca Andone. Dinamo si mai ales Steaua, nu joaca nimic, si oamenii nu vin la stadion din cauza la conducatorilor lor care nu ofera liniste antrenorilor, si nu aduc manager experimentati. Exemplu (fara suparare: Respect Iordanescu) Steaua are antrenor pe Edi. Poate castiga Edi campionatul, dar pana sa ajunga el antrenor la steaua, a facut dl becali in asa fel sa-mi fie scarba sa merg pe stadion. Asta este explicatia.
Intii sa jucati fotbal si dupa aia sa aveti pretentii la stadioane pline! Suporterii dinamovisti s-au saturat de conducatori incompetenti, de jucatori indolenti, de antrenori fara coloana vertebrala si de influenta nefasta a fratilor becali in cadrul clubului. De aia nu mai venim la stadion, ca sa nu fim partasii unei stari de fapt care duce in mod evident la compromiterea spiritului dinamovist. Cine sustine Dinamo, nu vine la stadion.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.