Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
f*tem meciul pe seama idioteniei lui tudor...Acum unii se freaca la maini, altii la c*r,si un meci derby al clujului e pe calea somesului.
DACA TE UITI BINE LA FAZA ,A MAI FACUT SI O PRELUARE CU MANA IN CAREU. ASA CA?
Aceasta mentalitate este cauza pentru care performantele lui Andone ca antrenor sunt castigarea titlului cu Dinamo si CFR. Din pacate pentru el aceste titluri sunt similare ca nivel de performanta, cu situatia in care el ar fi jucat in anii 80 la CFR. De ce nu spune nimic de Camora. Merita rosu pentru imbrancirea lui Bornescu, cel puti la fel de violenta ca cea a lui Bornescu asupra lui Cadu? In orice afacere clientul este considerat "stapan". Publicul de la acest meci a fost clar lipsit de spectacolul promis de cele doua echipe. Vina e a participantilor, in speta a echipelor + arbitrii. Sa suporte toti dauna produsa.
ANTRENORUL ANDONE FACE PE PROSTUL .......SAU SE CREDE SMECHER ??? ARBITRUL I-A CERUT SA SCOATA ECHIPA , LA 5-10 MINUTE DE CAND JUCATORII SAI ( DAR SI CEI DE LA U. CLUJ ) AU FUGIT DIN TEREN SPRE TUNEL , FARA APROBAREA ARBITRULUI . PARASIREA TERENULUI DE JOC - INDIFERENT DE MOTIV SE SANCTIONEAZA CU ELIMINARE !!! DECI COMISIA VA DECIDE 0 - 3 PENTRU AMBELE ECHIPE !!!
toata lumea vorbeste de bataie generala dar am si eu o intrebare:a fost vreun jucator de la ,,U'' lovit?dupa imagini singurii care lovesc sunt omul din grota nu din poarta,ceafa lata care ataca din spate de curajos ce este si cel cu mintea cat maneca de la tricoul care-l poarta.
Jucatorii feroviari au gresit cand au incins bataia aia oribila de la vestiare si acum trebuie sa suportati si voi ca si U rigorile regulamentelor. Am vorbit cu o gramada de ardeleni si majoritatea cred ca , capitanul Cadu a vorbit urat acolo la gard si este responsabil pt tigania care a rezultat. Sa fim seriosi ca Muresan a luftat, Cristea nu l-a atins, nici vorba de penalty. Sper ca comisia sa decida pierderea meciului la masa verde de catre ambele echipe si sanctiuni dratice, ambele echipe au adus grave prejudicii de imaginea civilizatiei transilvanene.
Racadau, capitala Romaniei! :)
UBB?!? Ortografie?!? O sa creada omul ca l-ai injurat!
Oaie, ai ratat o buna ocazie sa... taci din gura!
Dovada ca U-istii au instigat si premeditat totul : ://www.citynews.ro/cluj/sport-9/vezi-cum-i-a-sfidat-grozav-pe-ceferisti-225637/
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.