Alte știri din fotbal
Andrei Cordea, două pase decisive la revenirea după suspendare: „Am crezut mereu că ne putem califica în play-off”
0
Scandal imens la Farul - CFR Cluj: gazdele ar fi trebuit să primească două penalty-uri » Verdictul specialistului
0
Încă o șansă SPULBERATĂ pentru FCSB » Mai e un singur loc de play-off și TREI echipe în cursă
0
CFR Cluj este în play-off! Ardelenii s-au impus cu Farul, a 10-a victorie consecutivă în Superligă » A mai rămas un singur loc disponibil în primele 6!
24
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, un nou gol în campionatul Olandei
0
Inter - Genoa, asalt către titlu în Serie A » Cristi Chivu are prima șansă împotriva echipei lui Dan Șucu
0
Show total în Borussia Dortmund - Bayern Munchen » Cinci goluri într-un meci de poveste
0
Lamine Yamal, după primul hat-trick al carierei: „Am regăsit bucuria de a juca”
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Breaking News: Ayatollahul Khamenei este mort. „Semnele sunt tot mai ...
Libertatea
Andone, de-a-lungul existentei tale milenare si intelectuale , sunt sigur ca te-ai miscat si in jurul unor oameni de mare valoare morala care puteau sa-ti deschida ochii si sa-ti permita sa judeci corect despre ce se intampla in jurul tau; din pacate constat ca asup[ra ta cea mai mare influenta au avut-o militienii ( sa fim intelesi nu politistii) si din randul acestora cei care intrau prin dos , cei care fortau mana oricui maraia.impotriva sistemului.. Apropo cat ai antrenat in strainatate (asa 4-5 ani la o echipa); din pacate faci si prozeliti, asa cum e telectualul de ionel, care a uitat asa de repede mana care l-a hranit dupa ce s-a intors cu coada intre picioare din Turcia, unde esuase lamentabil.
Cocalare, doar atat poti ? Esti limitat !
matwa:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
hahahahahahahahahhaha cum a stat dinamo cu astra in play of anul trecut ?
Atat timp cat iti vinzi cel mai bun fundas central din romania si din lot pe mevlja si nu achiti nici suma aia derizorie clubului gent pentru fundasu puljici aparare ca asta-seara vom vedea la fiecare meci al lui Dinamo !!! Bravooo Aloneeeeeeee, *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
poate nea Ando stie ceva si nu vrea sa spuna, eu cred ca si Viitorul se bate la aceleasi obiectiv ca si Dinamo si fcsb, nu vad de ce s-ar fi referit la fcsb in mod special ... dar ma rog, si publicitatea mascata vinde destul de bine in lipsa marfii de calitate
Hei, draga hector al 13-lea, intre ce vedem si ce se intampla in spatele cortinei e diferenta mare! Si Steaua a avut "atitudine " cu City, si la cea i-a folosit! Au calarit-o/au presionat-o aia de la City de a luat 5 la Bucale si 1, cu indulgenta, la Man.! In fotbal e vorba de valori, valori fotbalistice. Unul e Aguero si altul Golubovici. Unul e Guardiola si altul Reghe, ori Sumudica, ori Andone , ori Daum etc.....-:)
da' cine a zis că e vorba de Steaua? Poate se referea la contracandidații pt play-out.
Iar s-a imbatat ala care se lauda ca a aruncat drapelul Romaniei la canal ! Scapa cine poate !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.