Alte știri din fotbal
Mircea Rednic și-a anunțat revenirea în antrenorat: „Sunt în România, am avut ceva discuții”
0
Ioan Ovidiu Sabău, în negocieri avansate cu Farul
5
Ultimele informații despre situația lui Kennedy Boateng! Când se va afla cât va sta departe de gazon
1
Soția lui Dan Șucu dezvăluie cum s-a implicat acționarul Rapidului în speța accidentului provocat de Keita: „S-au strâns oamenii și au început să țipe la el”
4
Știri din fotbal internațional
Cum l-a umilit Tottenham pe antrenorul Igor Tudor » Gestul făcut pe la spatele său de oficialii clubului chiar în ziua meciului cu Atletico din Liga Campionilor
1
Marian Barbu, delegat la meciul lui Andrei Rațiu din Conference League
0
Fostul rebel de la Manchester City, reținut pentru agresiune fizică: „Victima a fost transportată la spital”
0
Walter Zenga știe de ce are nevoie Cristi Chivu la Inter: „Avem de unde alege”
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Planul diabolic cu care Iranul poate ruina lumea cu toată opoziția SUA. ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Te-ai saturat sa stai afara in ploaie sau frig facand autostopul ? Te-ai saturat sa mergi de unul singur cu masina ? Solutia ta este : autostop online.ro
oradene,ma pishulesc pe tine
dc sa nu merite steaua primu lok? fiind din bihor ma gandeam la inceputul campionatului ca ar fibine sa vina titlul de campioana in ardeal da la ce bun ? sincer? ca in afara de murshan shi trica nu vezi un roman p akolo si in plus de ce sa ajunga ei in cupele europene pe munca altora ( Steaua,-,Rapid )mai trageti si voi vreo 2-3 ani prin intertoto -3-4 prin uefa si abia apoi ganditi va la CL iar in privinta cat de cinstit sau nu joaca Steaua este o vorba ; ,,scopul scza mijloacele;
DACA 27 ESTE MAI MARE DECAT 28 PAPGALULE ATUNCI AUI DREPTATE
pt."SteauaAREgolaverajMAIbun" Sfat: fa calculele astea grele cu calculatorul nu de mina ca stii ca nu-ti prea ies! Uite de ex. idolul tau Becali are om special antrenat pt. sportul asta!
Mioveni va plange dupa banii lui gigi blatistul satanistul ,exact ca si vasluiul lui porumboiu ,care au facut o criza de nervi in vestiar dupa meci ...!
youtube,com/watch?v=kM-77xRKg2A&feature=related
gresesti nene. stelei ii mai trebuie 1 punct pentru a egala golaverajul
pt."SteauaAREgolaverajMAIbun" - cam greu cu aritmetica mai stelistule! Chiar daca ar avea golaverajul mai bun tot n-ar merita primul loc deci n-ar fi nici o greseala!
oi proaste, voi a-ti luat ardealul,noi va luam campionatul :)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.