Alte știri din fotbal
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
5
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
problema transferului afara: strainii nu mai au incredere in jucatorii din est, in general si in romani - in special. ii vor pe bani putini, pe termen limitat... in lipsa de ceva mai bun. cu mutu-proaspat-dezavuat in italia (unde s-a plasat pe langa tiganii care bantuie peninsula) si cu obrazinicia "impresariala" becalista, lacoma, mincinoasa si agresiva, chiar un jucator bun este blestemat sa fie privit cu suspiciune. prea au fost multi tepari!
Am un mare respect in continuare pt Andrei Cristea, in ciuda faptului ca e la dinamo. Merita un transfer afara moldoveanul, e printre singurii care chiar alearga la dinamo! Bafta Andrei(mai putin in meciul cu Steaua)!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.