Alte știri din fotbal
Atacantul crescut de Dinamo a început furtunos Liga 2, cu 3 goluri în 3 etape! L-a convins pe Petre Grigoraș
0
Csikszereda - Sepsi, primul derby secuiesc din Superliga
1
Marius Croitoru a răbufnit înainte de FCSB - FC Botoșani: „Nu pot să înțeleg asta!”
0
Atacantul dorit de Gigi Becali, undă verde pentru transferul la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Cum s-a încheiat duelul echipelor lui Burcă și Stanciu din China + deziluzie pentru Mitriță
0
La Liga reîncepe azi, cu același dans în doi! » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip, români la start
0
9 din 9! Rezultatul obținut de Ararat-Armenia, înaintea meciului cu Universitatea Craiova
0
Copilul de mingi lovit de Eden Hazard e bogat! » Firma înființată de el în 2015 se vinde: 600 de milioane de euro
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Un bărbat a câștigat concursul „porcul la școndru” și a traversat bârna ...
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Igor, câinele salvamar care simte pericolul înaintea oamenilor. Vlad ...
Libertatea
fratilor, dinamovisti sau stelisti, andrei cristea e FOTBALIST, are sut, spirit de lupta, dribling, tot ce vrei. Bravo andrei
auzi la inima de caine cica manelisti si nu mai stiu ce tin cu steaua dar torje cu steaua e numai una ce e ??? Stelist??mai lasati naibi vrajeala asta ..o trupa de copoi au jucat cu un veteran de razboi plin de medealii dar si ranit de moarte de propriul camarad ..Mai tineti-va gura potailor ca nu cu un mutu sau un camataru e mare lauda la voi ..un toxic si un hot...Niciodata Nu o sa fiti mai susu decat Steaua
1 S A MAI ADAUGAT O VICTORIE LA PALMARESUL ALL TIME IMPOTRIVA stelei.2 INCA O DATA ATI LUAT GOL PE FINAL 03-04 MIN 93 GRIGORIE,05-06 MIN 88 BALTOI,06-07 MIN 91 DENNIS SERBAN(FOST stelist)PLUS 4-2 CU GOLURI NICULESCU,MUNTEANU(FOST stelist),DANCIULESCU(FOST stelist).3 steaua FACE 6 ANI FARA VICTORIE IN GROAPA.4 steaua FACE 3 ANI DE CAND N A MAI INVINS DELOC PE DINAMO IN TOATE CONFRUNTARILE.5 steaua FACE 12 ANI FARA CUPA ROMANIEI.6 DE ACUM VA PUTETI APUCA DE BUTOANE,PAC PACURI,VALIZE SI CIURUIRI!!!
urat meci,regret ca l-am vizionat
felicitari pentru gol, dar ai demonstrat o lipsa crasa de caracter si bun simt.
vad ca au prins grai p'aici stelistii :))) daca tot au chef sa comenteze .... sa ne conjuge si noua verbul " a paste " !!!! ca asta au facut pe teren ...AU PASCUT !!!!
Restul ţării care spui că vă iubeşte e acelaşi cu restul care produce şi iubeşte manelele, telenovelele, bişniţa şi bingo-ul, mahalaua şi şmenurile. Prin urmare, cum bine zici, preferăm să fim nişte "nimeni" în privinţa unei asemenea gloate sordide, adică să ne disociem de RESTURI! Şi alegem să fim acei CINEVA care vă produc atâta amar de-o vreme încoace când vă administrăm câte-o înfrângere ba cu 2-1, ba cu 4-2, ba cu 1-0, ba cu 2-0... Corect?
Si pe gutza il iubeste toata tara. Felicitari!
da...."nimeni" = voi. Restul tarii ne iubeste. De aia avem cei mai multi fani in aceasta tara, voi nu aduceti oameni la stadionul ala decat cand jucati cu NOI. E bine macar ca recunosti ca sunteti "nimeni"
aloo?baietii veseli din ghen(ce)a? NU SE AUDE NIMIC!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.