Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
0
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Negru de supărare după eșecul cu UTA, Cătălin Cîrjan și-a spus singura dorință pentru 2026
0
Știri din fotbal internațional
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Real Madrid - Sevilla, în etapa #17 din La Liga. Bellingham a deschis scorul
0
Oaspeții revin în joc în ultimele 15 minute din Juventus - AS Roma » Derby-ul etapei #16 din Serie A
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Foarte bine!
...sper ca de data asta să iasă ...nu ca anul trecut când a anunțat câțiva jucători propozabilinde transferuri la Dinamo , ,, analizați în consiliu , cu antrenorul și aprobați penteu intrarea în tratative " , pe urmă dați sigur că vin și....nu au mai venit din motive obiective , analizate tot de către cei care aprobaseră transferurile în speță mai înainte ... ....când am postat mesajul , la vremea respectivă , a apărut un reprezentant al șeptelului , cu cont fals , care încerca să mă jignească , el ...nu mă laud , dar față în față nu avea el excedent de tupeu ...o să apară iar , o simt , bănuiesc și în numele cui postează ! :))
Au fost mulți jucători ok liberi de contract din liga 1 și Nicolescu a dormit in ghete...
Da ***, știm, tu ai mereu scuzele deja pregătite. Toți ceilalți, inclusiv UTA, Hermanstadt, Petrolul șamd reușesc să transfere la timp, doar tu nu! Ar fi cazul să lași pe unul care chiar se pricepe la treaba asta, tu ești pe dinafară!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.