Alte știri din fotbal
Gigi Becali a decis să îi dea o șansă: „Așa se laudă el: «Mă duc acum la FCSB și vreau să fie anul meu, sparg, distrug»”
0
Florin Prunea spune că Dinamo trebuie să facă urgent două transferuri
0
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
8
MM Stoica s-a dezlănțuit, a sărit și și-a ridicat tricoul. Imagini nebune surprinse la „oficială”
1
Știri din fotbal internațional
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
5
Cosmin Olăroiu, pus pe liber: „Mulțumim pentru eforturile depuse!”
0
Liverpool l-a dat afară pe Arne Slot și se pregătește să-și numească noul antrenor!
3
Viktor Gyokeres nu și-a renegat deloc originile: „Înapoi la rădăcini!” » Starul lui Mikel Arteta visează să devină campionul Europei în țara bunicului său maghiar
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
1
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Tu ai fost baiat cu bun simt si finut in ce spui. Eu cred ca ei nu vor sa vina pentru ca oferta facuta e prea mica si prost facuta , nu vin pentru ca nu aratam profesionalism si seriozitate , pentru ca nu avem drept de joc in Europa, pentru ca nu avem lot competitiv , pentru ca nu avem antrenor care sa inspire incredere, pentru ca nu avem stadion sa jucam meciurile de acasa , pentru ca in ultimii 15 ani practic nu existam ca si performanta deci numele nostru exceptand poate fanii nu mai spune nimic in Romania , Europa sau lume. Evident ca si ce ai spus tu conteaza dar am vrut doar sa te completez. Singura solutie e sa aducem 2-3 jucatori cu nume pe care sa ii platim mai bine decat merita doar ca sa ne ajute la imagine , un director sportiv cu relatii si nume si evident nu in ultimul rand ceva performante + urgent iesire din insolventa si implicit drept de a participa in Europa . Tristul adevar e ca am ajuns la mare distanta de CFR , Rapid si FCSB practic nu putem concura cu ei iar fata de Craiova , Viitorul si Sepsi suntem la distanta recuperabila dar mult in urma , aici trebuie lucrat si schimbat altfel evident nimeni nu o sa vrea la noi . Oricum mai presus de toate forta Dinamo
București este un oraș sigur , dar nu și clubul . Incertitudinea zilei de mâine fac pe mulți jucători chiar slab cotați să aleagă variante mai bune.
Confirm. E cald in București
Ba, ce jurnalism e asta? Transcrii declarațiile date pe cale orala la radio sau tv?
Asta e bună, acum sunt nevestele de vină! Pinocchio, tu nu ești de vină bă, că nu reușești să îi convingi? Te-ai gândit că poate or fi auzit si ei de Pic si Poc și plăcerea lor în a da țeapă? Eu zic să îți iei bilet de avion pentru Mexic. Doar dus. Drum bun!
Au început sa priceapă și străinii cum e cu spiritul lui dinamo!
"Sunt jucători din Europa de vest" - haha!! Si aia zic ca Bucurestiul nu e sigur? HAHA!!!
Bucurestiul este un oras murdar, poluat, cladiri construite in bataie de joc, vai de mama lor caz de cutremur, plin de interlopi si copii de bani gata cu masini cu care omoara oameni nevinovati, stai cu orele in trafic. Doar un nebun si-ar duce familia in Bucuresti
Păi cine să vină pentru baraj???...???
Omul asta este de departe penibil , sunt tari cu restricții extreme și tot se transfera jucători fara pb , Rapid sau FCSB o fi in București stimate domn penibil nicolescu ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.