Comentarii (3)
popescu3dzn
popescu3dzn  •  27 Iunie 2026, 23:41

Epassy a scăpat de insolventa Dinamo

Dodel
Dodel  •  27 Iunie 2026, 23:22

Eu pe Ikoko nu l dadeam este o clasa peste Sivis !!

hexan
hexan  •  27 Iunie 2026, 23:02

Aici se potrivește la fix proverbul cu datul “porumbelului” din mînă contra “vrăbiuței” de pe gard… sau invers… (fără apropouri)

Comentează