Alte știri din fotbal
Antrenorul echipei din play-off a fost la un pas să semneze cu FCSB: „Mi-a zis că vine dacă îl lasă președintele”
0
Ce spune Dorinel Munteanu despre plecarea de la Hermannstadt, după ce a salvat echipa: „Asta e cel mai bine pentru toată lumea”
0
Gigi Becali a spus cum l-a ales pe Marius Baciu: „Asta a fost singura lui cerință” + Ce salariu va avea antrenorul
0
Denis Alibec a „tunat” la flash-interviu: „E rușinos! Metaloglobus a venit în vacanță aici”
0
Știri din fotbal internațional
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
0
Deschidere de scor în Arsenal - Burnley: „tunarii” sunt la un pas de titlu
0
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Voi ati facut propaganda bolsevica, nu noi! Voi ati purtat soarele bolsevic pe tricouri, nu noi! Cu voi se lupta patronul lui Carmen, Mociornita, din punct de vedere politic, nu cu noi! ... asa ca, luati-va clubul comunist si nu mai umblati cu el vopsit...
Noi, suporterii clubului Steaua Bucuresti, cunoastem istoria clubului nostru, ne-o asumam asa cum a fost, nu ascundem nimic, suntem gata sa discutam si sa acceptam ceea ce a fost urat in Istoria Noastra. Dar voi, fatarnicilor si ipocritilor, rezumati-va la sport! Pentru ca intreaga voastra istorie a fost apropiata, condusa, ideologiei comuniste.
foarte buna observatia super dinamovistei.si inca ceva:pe undeva eu consider ca ar trebui ca si presa sa fie uneori pedepsita pentru ca in cautarea senztionalului cauta sa provoace galagie prin orice mijloace.intrebari puse de dragul de a-l face pe cutare sa declare ceva nelaloc despre adversar.cu raspunsul merge apoi la cel vizat si gata scandalul.in loc sa scrie despre fenomen in sine scrie despre conducatorii fenomenului.nu vreau sa mai citesc despre mitici!gata!scrieti despre jocul in sine.
steaua=cancer
Am intrebat, din bun-simt, ce acreditari au cei ce-ti fac monitorizarile partidelor din campionat,M_Ai STERS,IN CE BAZA SCRII CA oaspetii au avut 45% mingea?? cine-i monitorizeaza??In baza carei acreditari??? Sunt autorizati?? Cum i-ati ales?? Conform carei norme europene??Am mai pus intrebarea si am fost "delete" , cum apreciezi tu ,in ce baza??conform caror norme???
bai vochine, ratatule, cancerosule, pleaca in mormintii mati la culcare tu chiar nu vezi ce fata de ratat ai....si fi dragutz si lasa vrajeala aia cu tactica de joc....ca esti mai prost la maftei, constantin, copos, manea, zotta si ceilalti ratati de langa podul grant
FAH dinamuisto tu ce m0rtii tei tot le plangi de mila? iti da o cioara in bot? si te simti bine? sau esti virgina si ai auzit tu de ce stiu corbii sa faca?
Auzi alexcrapid vezi ca ai chiloteii in vine acum si vb cu mine din teava! vezi ca in anul infiintarii voastre nu exista nici apa nici sapun nu exista nimic dar existati voi...singurul gunoi!
steaua e protejata frf-ului...
AlexRapid Ati avut mereu de pierdut in fata stelei cand a fost vorba de batalii murdare. Mereu ei le-au castigat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.