Alte știri din fotbal
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Da rapidistule, ai dreptate..Dreptul la opinie nu ti-l poate lua nimeni. Asa cum nici mie, ca stelist, nu mi-l poate lua nimeni. Voi de regula, o tineti pe placa asta de mult uzata-ca, vezi Doamne, Steaua e rusinea sportului romanesc..ok, parerea voastra. Un singur lucru as vrea sa te intreb si te rog sa imi raspunzi cinstit. Daca intrebi un jurnalist spaniol, portughez, francez, englez prin ce este cunoscut fotbalul romanesc ca si echipa de club, ce va raspunde???Cumva rapid Bucuresti?????eu cred ca nu, cumva politehnica Timisoara???eu cred ca nu...mai degraba Steaua Bucuresti, Dinamo Bucuresti, Universitatea Craiova..
"asta este comportamentul stelistilor in general (adica grobian)asta este comportamentul stelistilor in general (adica grobian)". BRAVO !!! mi-ai confirmat asteptarile ;).
asta ca sa eviti umilinte gen pana si gsp sa -ti stearga comentariile de rusine ce tare aberezi .pana te documentezi ciocu mic si capu plecat ,o sa ai treaba ca vin acusi meciurile din europa si tre sa plangi la victoriile stelei
aaa deci generalizezi ,pai in cazu asta rapidu e naspa pt ca julestenii arunca cu brichete si africanii sunt negri si apa e uda :)) .credeam ca trolezi sincer,nimeni nu e atat de prost sa creada ce scrie cand abereaza ca tine da tu ai probleme grave .m-ai inteles gresit,poti sa-ti dai cu opinia cat vrei ,da cand habar n-ai pe ce lume esti raman doar boschetii sa te asculte .stiu istoria rapidului mai bine ca tine si a stelei si a lu dinamo si venus si multe altele pt ca is chestii studiate din pasiune nu frustrare ,si rapidu a fost infiintat de comunisti ,nu ma crezi cauta si pe wikipedia sau intreaba pretenii tai rapidisti sau ce surse 'sigure' mai aveti voi rapidistii :)) .
steaua este rusinea sportului romanesc.
dreptul la opinie nu poate sa mi-l ia nimeni. voi stelistii in grandomania voastra, ati vrea sa fie ca pe timpul comunismului cand nu avea nimeni voie sa sufle o vorba. eu azi va spun un lucru. acum am dreptul la opinie, si nu ma voi opri pana cand nu voi vedea o schimbare. voi denunta in continuare sistemul si cluburile infiintate prin DECRET DE PARTID. poate gsp sa imi stearga cate comentarii vor (intr-o zi poate o sa fiu satul si vor avea de a face cu legea gesepistii pentru treaba asta). imi vine sa ma inchin cand vad lume care se lasa PROSTITA, oameni care isi ridica ziduri in fata ochilor. sa nu-i spui unuia in fata ceea ce ai scris in comentariu, ca poate iti da si una peste ceafa.
bai frate sunteti chiar penibili cu asta cu steaua cea mai mare echipa din romania. adica pe bune... ma bufneste un ras cand vad cum va umflati in pene pentru o basina de ramasita bolsevica :)))))) . Nu am spus ca m-ai injurat tu, am spus doar ca asta este comportamentul stelistilor in general (adica grobian), imediat se trece la insulte injurii fara provocare. voua trebuie sa va intre 2 lucruri in cap: primul, Rapid nu este club comunist. e suficient sa cauti pe net istoria Rapidului si vei vedea acolo de catre cine a fost fondat, in mod cert nu de comunisti. Stiu ca e greu, dar te rog fa un efort si documenteaza-te mai bine. al doilea, dreptul la opinie nu poate sa mi-l ia nimeni....
adica te-am injurat sau cum ?:))))) bai frate,esti penibil.acu serios,du-te-n padure .chiar acum. fugi si nu te opri pana nu vezi ursu.societatea nu-i de tine.daca tu vezi injuraturi si comunisti unde nu-s si nu esti in stare sa accepti chestii simple si evidente si recunoscute de multi de cand erau pana acu in prezent cum ar fi ca rapidu e primu club comunist ,echipa frumoasa candva dar mediocra si ca steaua e cu 3 clase peste restu fotbalului romanesc adunat si cu 10 clase peste rapid singur inseamna ca n-ai dreptu la opinie,mai ales la opinie despre cea mai mare echipa din romania .
Steaua Bucuresti, de zeci de ani in inima mea si a familiei mele! La multi ani, Steaua, ce mult te iubim!
Voi iubi cat voi trai acest club...PE VIATA STELIST...LA MULTI ANI STEAUA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.