Comentarii (20)
 •  15 Februarie 2010, 17:01

In loc sa dati bani pe jucatori de o calitate indoielnica, mai bine ati investi putin in gazonul stadioanelor (drenaj, incalizire etc.), ati putea juca de la 15 februarie fara nici o problema! Va plangeti ca nu-i bun terenul. Pai normal ca nu-i bun, daca de 3 luni nici nu v-ati uitat la el. Credeti ca se usca si se dreneaza singur???

mariano6565  •  15 Februarie 2010, 16:50

Otelul are cel mai bun teren din tara si se prezinta cel mai bine la ora actuala.

 •  15 Februarie 2010, 15:45

fotbal pe ploaie? Groaznic! Cred ca suntem singura tara din lumea care permite desfasurarea meciurilor pe ploaie :)). eu zic sa ne rezumam doar la futsal ca mai mult nu putem

 •  15 Februarie 2010, 15:43

pai am auzit ca si in martie- aprilie o sa ploua, mai bine sa inceapa in mai, sau si mai bine in iunie :))

 •  15 Februarie 2010, 15:23

lasa ne ma ca nu vrea sa fie nimeni referalu tau, sa iei bani p carca noastra, nu intrati ma p linku ala

skrilla  •  15 Februarie 2010, 15:19
Postat de bebeto.o pe 15 Februarie 2010, 14:24

Mitica cu un creier cat un greier!!!Pe astfel de teren nici rugby nu se poate juca dar mi te fotbal!!In primul rand exista riscul de accidentari a jucatorilor , distrugerea terenurilor si omori spectacolul fotbalistic !!!Patronilor rascoliti-va ca ati investit in jucatori si vi rupeti din prima etapa !!!

Da,ai dreptate in ceea ce priveste faptul ca exista riscuri,dar jucatorii trebuie sa fie FOTBALISTI, nu balerine.Nu suntem singurii din lume in situatia aceasta.Pai si de acum inainte ce vom face cand va ploua?Vom amana cate un meci sau mai multe de fiecare data cand ploua?

 •  15 Februarie 2010, 14:54

intra si fa bani rapid buxextra.com/?ref=bengurionulxx

bebeto.o  •  15 Februarie 2010, 14:24

Mitica cu un creier cat un greier!!!Pe astfel de teren nici rugby nu se poate juca dar mi te fotbal!!In primul rand exista riscul de accidentari a jucatorilor , distrugerea terenurilor si omori spectacolul fotbalistic !!!Patronilor rascoliti-va ca ati investit in jucatori si vi rupeti din prima etapa !!!

 •  15 Februarie 2010, 13:44

se vede ca e femeie!! stadioane in romania cu sistem de drenaj??? hahaha mor de ras =))

 •  15 Februarie 2010, 13:40

INTREBARE PT MARII CONDUCATORI DIN LIGA LU MITITICA DACA PLOUA DE ACUMA AMANAM CAMPIONATU? IDIOTILOR