Alte știri din fotbal
Universitatea vrea să facă primul transfer pentru cupele europene: unul dintre cei mai buni mijlocași din Superligă!
0
Scandal în Craiova Maxima! Legendele, la atac: „A luat-o razna? Ai uitat cine te-a făcut om? O să te miri că ești înjurat în Craiova!”
0
De ce e Filipe Coelho unic în istoria fotbalului românesc
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce se întâmplă în centrul orașului
2
Știri din fotbal internațional
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
0
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Denzel Dumfries, elevul lui Chivu, curtat de clubul din Premier League
1
Lotul Croației pentru Campionatul Mondial » Luka Modric se pregătește de a cincea participare
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Arpad. Ridicate si carate. Voi care intinati nu stiu ce chestii anticonstitutionale si vorbiti limbi straine in administratie. Pun pariu ca vorbeste si croata ca sa mai *** niste euro.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aud de ieri repetată iar și iar aceeași baliverna cu scandările rasiste. Chiar trebuie subliniat că rasismul se referă la rasă și nu la etnie ? Au fost scandări xenofobe dar pentru un impact la moda se folosește nu știu de ce un cuvânt nepotrivit. Eu știu că vrem sa fim și noi ca americanii dar nu reușim să fim decât ridicolo și atât.
Precedentul a fost creat... Stim cu totii ce se intampla in ''harcov'', iar statul roman *** in fata iredentismului maghiar. Pe viitor, echipele care vor avea meciuri in zona ar trebui sa refuze intrarea pe teren (sau sa-l paraseasca in secunda doi...) in momentul in care se vor intona inmurile Ungariei, cantecelului ala denumit cu emfaza ''imn secuiesc'' sau se vor auzi din tribune scandari de genul ''ria, ria, Hungaria!''. Ceva trebuie facut!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa fac si adversari Barcelonei? multi "patrioti de carton" pe aici. Aia de la fcu2017, a 3-a echipa infiintata de mititelu au mers acolo porniti pe scandal. De ce nu-si vad de oltenia lor? Ce treaba au ei cu oamenii aia care stau acolo de sute de ani.
Trebuia evacuata galeria. Atit. Exces de zel al acestui asa zis arbitru...
Rugam toate echipele românești care vor juca la Sepsi să iasă de pe teren daca se vor mai face anunțuri în ungurește sau se va mai intona imnul secuilor. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rusine presei si lasilor. Mandru ca sunt oltean, mandru ca sunt roman!
Acest specimen de om , care are nesimtirea sa zica in interviu ca nu e normal ca maghiarii sa vb limba romana si romanii din sf. gheorghe sa nu vb limba maghiara , ca citez:'"Eu cred ca nu este corect ca eu sa platesc impozite pentru statul roman', aceasta *** de om care sustine ca sf. gheorghe e pamant maghiar are tupeul sa mai zica ceva ? *** .Eu sper ca Sepsi O.S.K. sa dispara din orizontil ligii 1 definitiv .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.