FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA / ÎMPRUMUTUL LUI RADA LA OTOPENI COMPLETEAZĂ O LISTĂ CU INVESTIŢII NERENTABILE ÎN GHENCEA
Alte știri din fotbal
Kopic chiar vrea atacantul din Superligă! Ce i-a transmis conducerea lui Dinamo
1
Dinamo, tot mai aproape de transfer » Contract întrerupt pentru jucătorul dorit de „câini”
1
„De multe ori mă criticau și eu aveam 7 goluri consecutive pe Giulești” » Alex Dobre dă cărțile pe față, la final de 2025: „Știți ce m-a frustrat cel mai mult?”
2
Transferul lui Joao Lameira a intrat în impas » Ultimele detalii de la negocieri
0
Știri din fotbal internațional
FIFA a impus o sancțiune dură unui club cunoscut » Au primit interzis la transferuri
0
Când va debuta Louis Munteanu la D.C. United » Detaliul nefericit despre noua lui echipă
1
IFAB votează 4 modificări în regulamentul fotbalului! Noutate la analiza VAR + Extinderea regulii de 8 secunde la auturi
2
Vladislav Blănuță, criticat în Ucraina: „Transfer dezastruos”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
1
Armele occidentale care au ajutat cel mai mult Ucraina în 2025, potrivit ...
Libertatea
Echipajul unui petrolier ce se îndrepta spre Venezuela a pictat steagul ...
Adevărul
Singurul sezon în care în Italia nu s-a acordat titlul de campioană la ...
GSP SPECIAL
Fost ministru PSD al Finanțelor ironizează bradul de Crăciun de la MIPE: ...
Libertatea
Nu e vorba de antimanagement, mai degraba de absenta oricarei idei de management. La Steaua transferurile s-au facut dupa ureche. L-am vazut pe ala jucand si mi-a placut, antrenorul zice ca are nevoie de un jucator pe postul ala, gata, l-am luat. O idee de management ar insemna munca multa in scouting. Adoptarea unui sistem de joc flexibil si cautarea jucatorilor care se pliaza pe acest sistem, ca sa nu mai vorbim de cresterea de jucatori intr-o anumita filosofie fotbalistica.
Carlos,Cristocea,Croitoru,Saban,Andrey,Badea,Stelian Stancu si Rada si-au facut datoria la Steaua deci ei nu au fost rateuri pe piata transferurilor.FORZZA STEAUA!!!
cu toate ca tin cu steaua de cand mna stiu, eu acum vad ca pe ratatul ala de surdu astia au dat un milion de euro. chiar azi m-am uitat la steaua 2 si joaca mai bine decat prima echipa.despre meciul de aseara, dezastru total. pacat ca un cioban cu impresii de dictator a venit sa strice o emblema a tarii. dar asa se intampla in romania.
Daca Lacatus ar fi avut caracter si ar fi un antrenor cu adevarat ar fi putut sa tina de Habibou, Mendoza, Pepe Moreno si sa puna conditia: daca ei pleaca plec si eu.
Habibou, Mendoza şi Thereau au marcat mai mult decât toţi atacanţii Stelei! prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/habibou-mendoza-si-thereau-au-marcat-mai-mult-decat-toti-atacantii-stelei-ii-vrei-inapoi-3622961
Ceea ce lipseste la Sreaua e punerea in valoare a jucatorilor, de accea jucatori buni de la alte echipe cind joaca pentru Steaua nu mai arata nimic. Plus la asta un management foarte prost: cind ai jucatori ca Thereau, Habibou, Mendoza, Pepe Moreno cum poti sa ii refuzi, sa nu te bazazi pe ei, cind ei au fost cei care au recuperat diferenta de 11 puncte din retur - si sa cumperi jucatori ca Dayro, Bogdan Stancu, Szecheli etc. Ochirosii, Zaharia si Elton meritau sa fie altfel tratati.
Eu latru de demult ca Steaua nu are MANAGEMENT SI DE ASTA ESTE ATAT DE SLABA IN ULTIMA VREME. Cand era Stoica manager echipa mergea chiar daca financiar pierdea. Dupa el, echipa pierde si nici nu face nimic, nu joaca nu nimic bun. Trebuie scos berbecul ca altfel se duce de rapa toata Steaua pana la capat, acum inca mai traieste chiar daca debia respira.
La ce atitudine au conducatorii din Ghencea fata de jucatori in 2 ani de zile nu mai vine nimeni!!
asta se numeste un articol bine facut. pana acum am scris doar comentarii critice ... bravo
toate transferurile sau facut dp urechea surda a lu jiji asa k nu-i de mirare.. el si cautator de talente , si antrenor, si patron, si ursu, si razboinicu lumini stinse.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.