Alte știri din fotbal
Se teme de cel mai grav scenariu la Farul: „Ni s-a explicat că și ei au luat titlul și după doi ani au retrogradat”
0
Claudiu Niculescu nu trădează, în lupta la titlu: „Nici nu urmăresc ce se întâmplă la ei”. Pe cine o vrea campioană
0
Eroare gravă de arbitraj în FC Voluntari - FC Bihor!
0
S-a stins fostul șef de club din Liga 1. Înmormântarea va fi sâmbătă
0
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a semifinalelor din Europa League » Echipele probabile + cote
0
Manșa tur a semifinalelor de Conference League » Andrei Rațiu, anunțat titular în Rayo - Strasbourg
0
Cine va transmite la TV Liga Campionilor în România, din 2027 » UEFA a anunțat câștigătorul licitației
0
Manchester United i-a prelungit contractul jucătorului pe care Ruben Amorim nu îl mai dorea la echipă
1
Lifestyle
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
7
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Criza politică se extinde în teritoriu: la Iași, liberalii vor să rupă ...
Libertatea
De ce a propus Putin armistițiu cu Ucraina pe 9 mai. Reacția lui Zelenski
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
dar nu vomitatii si anii anteriori cand bagati cardurile si luati o carca de bani si multi nu jucati nimic?performanta cere sacrificii alex sa tii minte
Pentru ca Piturca nu se pricepe, este un antrenor invechit. Se vede ca suntem cu zeci de ani in urma celora din Occident, voua va place la nivelul ala in care lesina jucatorii in repriza a doua... sper sa ramaneti acolo. Va legati de antrenor, jucatori, metode de antrenament, suporteri, stadion, si tot nu va uitati in propria ograda sa vedeti cat de tampiti ati ajuns.
Sa ne zica meseriasii astia de fani al lui steaua de ce la nationala sint jaloane ,nu pot sa alerge ,probabil or sa dea vina pe piturca ca le da fast food si cola.
cine zice ca se dopeaza cineva in liga 1 mananca rahat. doar neputinciosii isi cauta scuze.
Cum oare antrenamentele astea isi fac efectul doar cind joaca Steaua ? La nationala parca nu mai au aceeasi vigoare .Banui ca Reghe ii antreneaza doar pentru Steaua .
Tu lasă-l pe băiatul ăsta în pace "dinamovistfaravoie ", tu nu vezi că el a ajuns dinamovist din cauza inşecţiei letale a lui Borcică_? El nu a vrut să fie dinamovist, el era stelist de mic şi de aceea comenteză doar la subiectele stelei.
Terminati ba cu prostiile de ce la nationala sint vlaguiti si nu pot sa stea in ghete iar la echipa de club alearga ca nebunii ?Cine a facut sport cu precadere fotbal stie ce inseamna sprinturi dintr-un careu in altul nu este omeneste sa nu obosesti deloc marea majoritate care comentati sinteti antisport la propriu doar palavragiti pe net probabil de aia nu se introduce testul antidoping prin mostra de sange ar fi surprize mari .
le punea manele peste limita cu care erau obisnuiti la echipele anterioare.
Foarte bine ca i-a pus la munca, pregatirea fizica facuta dupa ureche era una din pietrele de moara ce se vedea usor in picioarele si plamanii jucatorilor in meciurile cu echipele serioase.
Te contrazic. Nu toţi pârliţii din liga 1, doar javrele şi unii din liga 2-a
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.