Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al Craiovei, dorit de echipa lui Alexandru Mitriță
0
Cristi Chivu și-a anunțat planul pentru vara care bate la ușă: „Mondialul 2026?! Asta e prioritatea mea”
0
Andrei Rațiu a ratat la limită Europa, dar mai are o șansă
0
În 2025 juca în Liga Campionilor, acum a retrogradat în liga secundă din Spania
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Un bloc în construcție s-a prăbușit în miezul nopții. 19 oameni sunt dați ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
„Ucraina, Ucraina”. Max Korzh a adus atmosfera din marile peluze europene ...
Libertatea
Pai cand te pregatesti de divizia B e normal sa faci pregatirea cu antrenor de B, sa incerci sa vinzi ce mai ai de vandut si sa cauti un tap ispasitor. Mititelu vad ca le are pe toate in momentul asta. Chiar mai devreme. Baremul de 25 de puncte cred ca vor reusi sa-l faca, cu greu dar il vor face. In B au si unde sa joace ca nu trebuie cine stie ce stadion.Craciun fericit domnule Mititelu !!!!
Luc e tapul ispasitor ideal pentru explicarea retrogradarii planuite de mititelu!! Dupa vanzarile masive de jucatori, Bornescu, Costea, Wobey, Stoica, Soava, Badea, Badoi, si importul masiv de juniori rusinati prin coclaurile Ligii a 3-a, nici Murinho nu poate salva Stiinta!! Cu vanzarile anunate io nu cred ca facem baremul de 25 de pucte, ca nu avem de unde lua 8 puncte!! O sa pierdem gen Primavara, si acasa si afara, cu o precizie de ceasornic elvetian!
daca costea sau dananae ajung la steaua mititelu mai bine siar taiao mina cum a promis,mititelu mai bine scoate bani si fa ce iti zice piti daca vrei sa fie bine.termina cu antrenori facuti la apelul bocancilor.hai piti hai stiinta
cum sa vina si fiul sau? voi chiar nu aveti ce sa scrieti? ala are 11 meciuri din 17 la Utrecht, locul 6 in Olanda, la doar 19 ani...cum credeti ca ar veni la Craiova...locul 16 sau pe cat sunt in Romania...vai si amar=))))
Pai asta ne trebuia noua ca sa fim siguri de retrogradare!am o furie interioara atat de mare incat daca as elibera-o acum s-ar auzi pana in Benelux!Forzaa Stiinta!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.