Comentarii (43)
Gigli Papastratos  •  29 Iunie 2020, 19:15
Postat de Gigli Papastratos pe 29 Iunie 2020, 05:16

Ce te poti astepta de la una care se-mbraca cu coroane, dolari si trandafiri de cirpa? De la una care-si excita suporterii ***.

Mai draga "ziaristule", ii dedici articole Prodancei, care e o culme a vulgaritatii, schilodindu-mi, in acelasi timp, comentariul pentru ca am spus ca ***-si ***. Si ma intreb, c***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Vlad Hartea  •  29 Iunie 2020, 13:57

Vina cea mai mare o are Frf, care-i permite acestei individe sa faca ce vrea prin fotbalul romanesc !! Ar trebui sa-i suspende licenta de impresar, cel putin pentru fotbalul romanesc, avand in vedere ca fiica sa, care este pusa de forma acolo, se afla in conducerea unui club, intrun campionat unde mama sa reprezinta o serie de jucatori !! Restul va fi istorie....sibienii vor retrograda, asa cum s-a intamplat cu toate echipele pe unde a trecut sotia-impresar !!

ray51  •  29 Iunie 2020, 13:43

E clar ca Reghe vorbeste fasait si-n surdina. Ana aude tot si-si baga rapid la inaintare 'farmecele'. Copila n-are nici o vina. Se va trezi. Deocamdata e pe banii 'batranilor'. Mai vedem. Cat despre echipa, s-a dus. Daca intervine malai-mare se poate salva printr-o operatiune INCORECTA. Altfel, vor mai trece ani buni de B...

Marius Gabriel  •  29 Iunie 2020, 13:00

Ana Maria Prodan e o catastrofa, l-a dat afara pe Vasile Miriuță care adusese echipa la un nivel cu sanse foarte mari sa se salveze de la retrogradare ca sa aduca un antrenor nou care nici macar nu e roman deci comunicarea cu jucatorii si staful are de suferit si care trebuia sa dea rezultate din primele meciuri pentru ca mai sunt doar cateva etape pana la final si rezultatul se vede, echipa se indreapta spre Div. B cu pasi mari si siguri.

elgabri  •  29 Iunie 2020, 11:53

Hainele cu care sunt imbracati cei doi sunt din colectia furata din magazinele din Germania ?

mircea_pop112  •  29 Iunie 2020, 10:30

Au vrut sa le faca o injectie cu "moral" anabolizant probabil jucatorilor, comisiile anti doping ar trebuii sa treaca mai des acum pe la Sibiu :D

elgabri  •  29 Iunie 2020, 09:49

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gata_cu_fecesebeala  •  29 Iunie 2020, 09:24

Scoateti, draq, articolul cu *** penibili.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Michele Marinela  •  29 Iunie 2020, 07:12

Nu se face asa ceva niciodata. Mai ales din partea unor persoane care cunosc fotbalul sub toate aspectele. O rusine!

Marcel Cazan  •  29 Iunie 2020, 06:12

Familia Reghencamp... O adunatura de *** in care *** Prodanca isi asuma imaginea de femeie fatala in timp ce "sotul" se imbraca precum un '***'... dar sint plini de bani... Traiasca "democratia" pentru care au murit acei tineri in '89...