Alte știri din fotbal
A depus plângere la CNCD împotriva FRF, acuzând echipa lui Răzvan Burleanu de „pasivitate în luarea unor măsuri dure împotriva rasismului pe stadioane!”
0
„Nu vor să fugă!” » A punctat un detaliu ULUITOR la Rapid: „Am pățit-o și eu, și tata”
0
Prima reacție a lui Gică Popescu, după ce cumnatul Hagi a devenit selecționerul României
0
Selecționerul Gică Hagi: „Am un mesaj pentru cei mai bogați oameni din România!”
6
Știri din fotbal internațional
Accidentare oribilă suferită de fiul lui Jurgen Klinsmann!
0
Pep Guardiola, război psihologic cu Arsenal: „Încă un record pe care l-am atins”
0
Haos la derby-ul din Paraguay! Femeie însărcinată evacuată, polițiști transportați la spital
0
Alvaro Arbeloa, atac la „fluierașii” spanioli: „Titlul? La ce ni s-a întâmplat cu Girona e mai ușor să luăm Liga Campionilor”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Temperaturile scad brusc în 24 de ore și încep ploile. Cum va fi vremea în ...
Libertatea
Misterul originii moților din Munții Apuseni. Urmași ai dacilor, romanilor ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
Schimbati-va numele in Scanteia sau in site-ul oficial al Stelei.Ati dovedit inca o data ca nu sunteti o "gazeta",din niciun punct de vedere si cu atat mai putin a "sporturilor".Oricum mediocritatea si lipsa de competenta a trusturilor becalofile,asemenea tuturor lucrurilor conduse de el, se vad in diferite sondaje mass-media facute in strainatate,in articolele inventate,in care nu dati stiri in totalitate,introduceti replici persoanelor, care sa ovationeze stana, interviate sau a celor despre care vorbiti,in articolele in care instigati,in articolele in care faceti din stana un reality show gen "Moni si Iri",in articolele agramaticale.Tipic becalofil.Scrieti ar
am trăit să o văd și pe asta... Sofia s-a mutat în Polonia? :) "împotriva polonezilor de la Levski Sofia"
LA MULTI ANI, STEAUA! LA MULTI ANI, ROMANIA!!!!!
@Pe 29 ianuarie, e programat primul meci amical, împotriva polonezilor de la Levski Sofia :))) si eu is basescu daca sofia e in polonia
omania-steaua...:))))))))))))))))))))))))))))))))
vorbeste din tine nemernicia,prostia sau bautura? sau...poate toate la un loc?
Du-te si latra la Groapa.
Tâmpit ramai și seara de Revelion. Aveți peste 25 de ani de ieșiri în Europa complet rușinoase în care ați terfelit onoarea fotbalului romanesc. Cred ca ai grave probleme cu capul.
LA MULTI ANI TUTUROR STELISTILOR FORTA STEAUA !!!!! MEREU SUPERIORI
prost mai esti! auzi la el "omania-steaua" :)))))))))))))))))))))))))))))))) poate ai vreut sa scrii onania-steaua :)))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.