Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Chiar nu intelegeti ca la pierderea siglei,numelui,stadionului si a fanilor nu a mai ramas nimic din vechea STEAUA?
Asta spune ce ii dicteaza eliberatul conitionat.nu prea gandeste.In schimb are dreptate in lipsa celo 2 peluze si a celorlati fani de la tribune chiar nu se simt acei 2-3000 mi de suporteri care vin acum la meciurile echipei cu nume de imbracaminte FCSB.
Am vazut ca pe aeroport aveau echipamentul in culorile rosu si negru, cu tricouri albe. Acum vad ca au negru cu verde. Nici macar una din culorile reprezentative. STEAUA noastra pe care o stiam nu mai exista baieti... si o spun cu o mare tristete in suflet. duckadam a dat un interviu zilele trecute spunand ca nu prea se simte lipsa peluzelor SUD si Nord. ce mai e de zis?
un numar 10 , scuze de gresela .
fara 2 atacanti de valoare , un mijlocas de creatie ( unu numar 10 ) si un portar o sa fim ciuca batailor , nu o spun din cauza rezultatului cu amatorii Austriei , o spun pentru ca sa vazut inca din retur aceste probleme , si au transferat doar non-valori , exeptie Alcenat , minim 4 tranferuri si asta cat de repede daca nu vor sa fim vai de noi in sezonul ce urmeaza , sa nu mai spun de banii care se vor pierde in cazul in care nu se vor califica in Champions League , iar cu lotul actual nu prea avem sanse , pacat de Radoi , toti vor spune ca nu a venit pregatit , dar adevarata problema e lotul fara valare , doar transferuri facute la numar .
aici ai dreptate
nu cred ca steaua a avut in ultimii douajdaani un lot atat de prapadit ca acela de care dispune in momentul de fata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.