Alte știri din fotbal
Dan Șucu a adus noul „gigant” direct la București! Rapid transferă un fundaș central din Italia
0
După dezastrul de la Farul, Flavius Stoican s-a înțeles cu noua echipă: „Mă voi dedica 100%”
0
Noile reguli impuse schimbă modul în care se joacă meciurile din Superligă! Kyross Vassaras i-a anunțat pe jucători ce riscă
0
Dinamo, aproape să rateze un nou transfer „ca și făcut”! O echipă de Liga Campionilor a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Discursul care s-a viralizat după prăbușirea Angliei » Cesc Fabregas: „Conduci cu 1-0 și înlocuiești atacantul cu un fundaș...”
0
S-a aflat de ce l-a pălmuit din senin Bellingham pe Barco » Ce l-a înfuriat pe mijlocașul englez
0
U Cluj - Dinamo Kiev, pentru o calificare istorică! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Prințul William a reacționat după înfrângerea englezilor » Mesajul trimis elevilor lui Thomas Tuchel
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
CTP nu îl iartă pe Nicușor Dan: „Minte, dă din mâini… Este mult mai perfid ...
Libertatea
I-a uitate la un comentariu al unui suporter si ai sa vezi desprins comentariu lui elhamed cu o poza in care spune I'm comming to Dinamo Bucharest !!! Daca esti prost macar nu mai semnaliza, eu nu sunt niciun postac, d aia il *** pe negoita ca nu aduce jucatori de valoare ca sunt eu postac :)))) vai de snitelu tau de pe ochi :)))))0
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ma copil copilutz.....de ce minti ma, ca pe pagina lui de facebok elhamed nu a afirmat niciodata asa ceva. Sau daca nu minti dezinformezi intarindu-mi convingerea ca esti doar un postac, un trol nefericit. https://www.facebook.com/hatemelhamed4
A fost alungata si pana sa intervina scandalul asta, ai cui erati ?? a Agronomiei ??
De ce i-am fluierat ?? Pai tu daca esti un khal unguresc normal ca le tii partea hunilor alora. Cand au spanzurat papusa aia cu chipul lui Avram Iancu in piata mare din Sibiu ( parca) si cand era sa detoneze Istvan Ceke bomba aia in Romania fix de 1 decembrie, atunci de ce nu a urlat patriotismul din tine?? Aaa am uitat, esti fcspist deci vorbesc anapoda.
redbuldog • 10 Iunie 2015, 10:25 Intoxicari ieftine marca ,,Negoitza'',care cu complicitatea puriului si a lui ***,vor ,,defila'' spre noi minime istorice in sezonul urmator.Se descotorosesc de jucatori utili si aduc in schimb doar expirati,blazati si de alti refuzati....Rusine bhaaa Acest comentariu a fost moderat pentru că nu respectă regulile site-ului. Acelasi lucru se intampla si in acest nou an doar ca, orbetii condusi de elias bucurica au...orbul gainilor, si nu vad!!!!
Esti dus rau. Ce treaba are FC Steaua Bucursti cu mapn-ul lui boroi si tolpan??? FC Steaua Bucuresti a fost alungata de armata din ghencea si a ramas fara stema datorita lor. Eu stiam ca sunteti phrosti...dar nu si science fiction!
Are dreptate userul ala cu dinamo. In Insolventa nu poti cumpara fotbalisti pe bani, de ce niciun club aflat in insolventa nu se ingurgiteaza sa arunce cu banii pe fotbalisti de milioane ?? Bine, etic Dinamo nu mai e in insolventa si si-ar putea permite luxul asta dar Negoita din ce am vazut asa ca un fan din exterior e un chitros rau. Cam cum era Copos la noi.
vasy86le • 10 Iunie 2015, 07:44 De râsul lumii: să găsești un fotbalist autentic din pură întâmplare și să nu fi în stare să-l ții! Vorbim de singurul fotbalist adevărat din lotul lui Dinamo. Absolut caraghioasă conducerea acestui club. Am văzut fani entuziasmați care vorbeau despre formarea unei echipe în jurul lui și al lui Bunoza (care nu m-a convins precum israelianul)... Și fix cei doi pleacă! Tragicomic. Asta este, avem partea de cea mai neagra perioada din istoria clubului,a ajuns clubul pe mana *** care nu vrea performanta. Acest comentariu a fost moderat pentru că nu respectă regulile site-ului
Eu in locu tau nu as mai dormi niciodata, stiind ca fosti *** eu in locu tau nu as mai avea curaju sa pun capu pe perna. *** Hotzii reacu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
red_panzer • 10 Iunie 2015, 07:43 platiti bani si tineti-l ca va gaseste *** *** si se suie suporterii pe voi!!!!!!!! sau STRAMBULUI nu-I place pe ELHAMED????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.