Alte știri din fotbal
MM Stoica a intervenit în conflictul iscat între Gigi Becali și Florin Tănase: „Nu acceptă!”
0
Refuzat de Șumudică, Ioan Varga le promite o „surpriză” fanilor lui CFR: „Deciziile bune se iau la rece, nu la cald”
0
Constantin Budescu a semnat și va evolua în Liga 3: „Sperăm să avem împreună o perioadă cât mai frumoasă”
0
„Te uiți la altceva, nu la fotbal” » Andrei Nicolescu l-a distrus pe Victor Angelescu pe tema arbitrajului: „Ce s-a întâmplat anul trecut în play-off?”
2
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, un nou meci cu scandal în Europa! Patronul lui Darius Olaru a părut că l-a lovit pe arbitru: imagini incredibile de la final
0
Tabloul complet al play-off-ului Ligii Campionilor » Iată cele 7 meciuri!
3
Cristiano Ronaldo s-a căsătorit cu Georgina Rodriguez! Ceremonie discretă în Portugalia
1
Cea mai mare surpriză din preliminariile Ligii Campionilor » Clubul poate juca în grupe la București
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Gara din București dispare după 66 de ani. Buldozerele au intrat pe ...
Libertatea
Record în agricultură: Un fermier din Republica Moldova a crescut un pepene ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Ce urmează după oprirea Unității 2 Cernavodă? Expertul în energie Ionuț ...
Libertatea
Nu imi amintesc prea bine, dar stiu o echipa eliminată tot timpul de pescari necunoscuti, cu nume imposibil de pronunțat:)))))
Bulivare, cine e bre Katanga asta?.. Canta la tine la Seattle?
S-a retras pentru a nu mai are sanse reale sa mai joace vreun sfert de finala de Liga Campionilor . E exclus . Oericum devenise rezerva de lux !
Cate echipe din Romania au reusit performanta sa nu bata in cupele europene o echipa care joaca in esalonul secund in propria tara ? Daca dai raspunsul corect atunci chiar ca ai habar de fotbal!
Un site oficial al unei firme trebuie sa fie detinut de forma respectiva, nu de o persoana fizica anonima. Orice firma serioasa isi permite asta. Altfel, ala nu e site oficial, doar al cuiva care e (probabil) platit de firma "sa-si apere corect sansele"!... :D hahaha
Strict pentru bucuresteni .Tricoul de la Cardiff il va primi nepotul lui Katanga care se va afla in tribuna oficiala admirindu-si flebetea . Zii ba. Au terminat aia tronsonul doamna ghica - bvd pantelimon ! Da sau ba ?
In tribuna oficiala va fi admirat de KATANGA DE LA BOLDENI .
Clonache, ai primit 3 stelute? Mai fa un efort, baga ceva din putul gândirii, poate primesti 5. Baftă, prostovane!!!
Se va retrage din fotbal de la Juventus Torino . Ma scuzati . Colentina .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.