Alte știri din fotbal
Pe urmele lui Hagi, Popescu și Mutu, Florin Costea și-a inaugurat academia de fotbal: „Pregătiți pentru FCU, Steaua și FCSB”
0
Tupeu dinamovist înainte de meciul cu FC Argeș: „Chiar cred cu tărie”
0
Rezultat mincinos » 10 date-ȘOC după FC Botoșani - FCSB: iată cine a „îngropat”-o pe campioană și cum l-a sugrumat Croitoru pe Rădoi!
0
FC Argeș - Dinamo deschide etapa #3 din play-off » În criză, „câinii” caută revanșa. Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Din organigrama clonei fcsb va face parte si Viorel Hrebenciuc, un alt infractor, prieten bun cu nea Jiji.
Ala are mintea unui copil de 6-7 ani,n-ai ce sa-i ceri.
La fel a spus si Gigi ca nu mai da declaratii la tv... Concluzia : Sa nu mai fim copii si sa credem orbeste in ce declara unii. E bine sa avem o marja.
Iar echipa se va numi FC Puscaria Bulau.
Stoica nu are nevoie de birou o cutie de carton e de ajuns!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba asta, de cate ori postezi tu ceva, jur ca-mi trebuie o masina ENIGMA(folosita de strumfi in al doilea ..UTAI mondial!) sa descifrez ce vrei sa spui si nu doar ca nu pricep ce balmajesti tu acolo, dar mai scrii si in japoneza. Ce e aia d-na ? Nu sunt dintr-ala care vrea sa corecteze, ca si eu sunt la fel de analfabet ca si tine, dar parca se scrie tot Dna..
acum pe bune ar trebui verificat daca angajezi la tine la firma , in cazul asta fcsb , specimene proaspat eliberate primesti ceva scutiri de impozite sau alte alea ! :)))))))
Păi ce ? Rățoi are voie să fie antrenor ? Pușcăriașii ăștia vor figura în organigramă ca paznici la Avicola Iași ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.