Alte știri din fotbal
Șocant scandal! Doi fotbaliști de la Poli Timișoara, acuzați că au snopit în bătaie un tânăr de 19 ani: „Huliganii mi-au nenorocit copilul! Parul cu care l-au lovit e plin de sângele lui”
0
Primul antrenor al lui Matei Popa dezvăluie profilul portarului care va debuta la FCSB: „Nu știe ce sunt emoțiile!” » Capitolul la care îl surclasează pe Târnovanu
0
Mihai Toma a vorbit despre presiunea de a juca la FCSB: „În 2-3 luni e posibil să nu mai știe nimeni de tine”
0
Farul - Universitatea Craiova, etapa 24 din Superliga » Echipele de start
8
Știri din fotbal internațional
Starul lui Real Madrid s-a accidentat cu Rayo și a ieșit în minutul 9
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » Cu Andrei Rațiu titular, oaspeții egalează pe Bernabeu
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Eu sunt din Constanta, din cate stiu si stiu pentru ca eu am studiat , nu am stat ca un trantor ca tine : Racaciuni e prin Modova , probabil prin Bacau... Dar o astfel de gluma de om sa faca misto de alti romani, mai rar vezi. Nu razi de mine, razi de tine. In aceeasi linie de superficialitate eu am mare, am soare, tu esti doar prost!
Eu nu-s obligat sa te educ
iti dam si tie o batista si ce vrei , ***... Racaciuni e in Romania, ***, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu trebuie sa schimbi contul ma Caisa. Stiu ca tu esti cu Racaciuni cu ala... Un *** ***, parerea mea
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nenea Cimitir, nu uita să lași vorbă celor care...să-mi oprească și mie o batistă (cu monedă legată la un colț). Eventual, să-mi spună și intersecțiile unde se aruncă bănuți.
Aoleuuuuu!!!! Du-te, Dica, du-teeee!!!! :)))))))))))
E bine sa ma corectezi tu un agramat, o data la un secol. Te simti bine
aaaa bine ma profesore, esti mare. ***, nu ma intereseaza termenul. AI grija totusi cu cimitirul ala
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai zis de 2-3 ori, te-am lasat, cauti cimitirul neaparat sau care e faza?
***, se spune / scrie abțibild (nu..."abțipild")!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.