Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
0
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
0
Știri din fotbal internațional
Ce lovitură! După Ronaldo, vor să-l convingă să semneze și pe Ousmane Dembele
0
PAOK, tragedie și acum 27 de ani » Asemănările cu accidentul din județul Timiș
0
Cristi Chivu și jucătorul lui s-au amuzat copios: „Atunci să-l punem în poartă!”
0
Mesaj emoționant la retragerea lui Miralem Pjanic: „Fotbalul a fost muzica mea. Pianul meu a fost terenul”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Anders Aslund, fost consilier al lui Boris Elțîn și expert în geopolitică: ...
Libertatea
*** ala este platit sa faca asta,intelegi? 24 din 24 biancorosul sta pe gsp cu zeci de conturi,asta fiind si motivul pentru care a fost parasit de familie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
n-are cum sa fie altfel... fiindca andrei e si el baiat bun! cam trist... insa asa e la oamenii mari...
Crapa pekinezii hahahaha
Pai si gymd e platit de nea_guitz@. Dinamovistii cit de cit normali la cap nu mai pun botul la vrajelile astea de prost gust ale unui sarac
Am curaj sa pun pariu ca gaseste alta scuza si nu demisioneaza...
Si femeia de serviciu reprezinta clubul daca este angajata acolo, ce nu e de inteles?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
https://youtu.be/Tk8oqyOg8YM
*** ala scria acum ceva timp ca le vine un atacant argentinian cu cota de cateva milioane de euro.Auzi la dobitocul parasit de familie,ce a ajuns sa spuna pentru cativa lei primiti de la adventistul de la rin.Si toti *** astia de pe aici gen gymd au ajuns sa-l creada :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
merci! stiam ca pot sa contez pe tine... prietenul la nevoie se cunoaste! sa stii insa ca budescu mi-a mai indulcit deja pubertatea (nu ca as avea ceva cu mamica ta...)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.