FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - PETROLUL, DE LA 20:45, ÎN DIRECT LA ANTENA 1, DOLCE SPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Fanii din Botoșani au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului! + ironie și în vestiar, imediat după meci
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Asa cum v am spus a fost o facatura de meci ...rezultatul se stia dinainte ...
da foarte inventive oile astea:):):)
Credeam ca te referi la Szukala, care de la ultimul meci din EL incoace, joaca prost, nu la Rapa! El cat a jucat a facut-o bine! Poate ar fi cazul sa mai joace si Gardos, ce tot promovam strainii, acest Szukala in afara de joc aerian, e slab rau. SI iar cu Dodel cel tembel !? sarmanul IANCU, la ce a mai fost adus, ca sa-i faca lui asta ghetele de joc...!? Reghe, mai apucate frate si de antrenorat, mai lasa maneaua si reclamele la apa minerala!
Noi oricum diseara jucam in 10 , ''datorita'' lui Tanase si posibil chiar in 9 ,dar aici e discutabil, poate a mai evoluat baiatul ,poate isi stapaneste mai bine emotiile ,poate a aflat si el ca mai trebuie sa si urce cu centrari si nu date in spatele ,pulpa, adversarului direct .E vb de Rapa desigur.
Locul 2 ar insemna cea mai mare performanta dupa 1989 in campionat. Cupa ati mai castigat-o in ....1995. Oricum, Petrolul are traditie, are acelasi numar de titluri cu rapid, o echipa mult prea mediatizata pentru ce reprezinta de fapt si mai ales pentru ce (nu) joaca.
Da acolo a castigat Steaua campionatul asta din pacate pentru noi - dar usor usor ne-am apropiat si noi de forma fizica a Stelei. O sa vedeti si voi forta fizica la Bokila. :) Sper totusi la un meci frumos. HAI PETROLUL!!!
Exact ce ziceam...se vede diferenta ... cei de la Petrolul fiind tehnici si destul de slabuti e destul sa le dea o branca Bourceanu si zboara 5 metri.Din punct de vedere fizic Petrolul nu se apropie de Steaua.
Eu cred ca esti prost informat..... Hamza,Boudjema,Sauvadet,Mustivar,Yamissi,Geraldo,Alcenat,Bokila,Romario,Renan - cand puii mei au fost jucatorii astia la Cluj de vrei sa faci pe interesantul pe aici????
Iti dau dreptate cu apararea Petrolului si atacul Stelei dar pana una alta Petrolul are acelasi numar de goluri primite ca si Steaua si sunt cele mai bune aparari din tara strict dupa nr. de goluri incasate. Petrolul creaza mult ofensiv si face un pressing foarte bun la mijloc. Voi aveti pe Bourceanu si Pintili care distrug atacurile echipei adverse. Ambele echipe au plusuri si minusuri. Cred ca diferenta de valoare nu este mare. Petrolul ar fi fost mai sus in clasament daca am fi avut echipa asta de la inceput.La anul va fi altceva daca nu vor fi schimbari majore. Sa vina Cupa, Sa vina Cupa la Ploiesti si nu strica si un loc 2. FORZA PETROLUL!!!
DACA E SA COMENTAM ASA,,NU UITA CA PERTOLUL JOA A DOI IN UNU,,,ADICA U CLUJ SI PERTOLUL CONTRA STELEI,,,SI CRED CA STII LA CE MA REFER
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.