Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
la cat de 'cinstita' e steaua, bate pe dinamo si ia bataie cu Buzaul. ha, ha ,ha
Si dak declara potarul de la fabrika de paine k vrea sa piarda steaua faceatzi si din asta un articol?:)) dc nu punetzi un banner pe gsp.ro sa piarda steaua k asta va doritzi impartzialilor:)))
da tu unde ai jucat javra nu tot la steaua ai mancat o paine ....p1shat alcoolist ce esti .
maturati cu cainii pe jos sa nu se mai dea zmardoi...mori javra...................
bucuria o sa fie mai mare cand o sa-l vad pe borcea ca plange de suparare la 0-3 pt STEAUA!!dinamo nu are fatza nici de cupa uefa..o sa vedeti ce rusine o sa fie pe capul lor..mwuiee la toti catzeii!!
s-ar putea sa ai dreptate. daca trec peste orgoliul momentului si se uita in viitor, catzeii vor vedea toate ziarele ii vor ironiza pe ei si pe cei care au luptat atatia ani in divizia A . Vor scrie ca CFR-ul a mers inaintea lor in grupele UCL cu o echipa formata din adunaturi de la echipe, vai mama lor , din portugalia.
dinamo umilita de: 17 Nentori Knaphfuptupelagge Foresta Pandurii UMILINTA CONTINUA !!!
17 Nentori Knaphfuptupelagge Foresta Pandurii UMILINTA CONTINUA !!!
Ascultati-ma bine !!:Dinamo n-are nici un interes sa-i trimita pe clujeni in grupele UCL pt. ca Borcea si "banda" lui de actionari au investit atatia ani si .. mumu ... UCL. S-ar face de ras in fata Ungurului si a intregii natiuni( dar mai ales in fata suporterilor). Va fi un meci egal. VETI VEDEA.
17 Nentori Knaphfuptupelagge Foresta Pandurii UMILINTA CONTINUA !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.