Alte știri din fotbal
FCSB a revenit în țară » Primire emoționantă pentru Vali Crețu
0
Situație complicată la CFR Cluj » Ce se întâmplă cu rezilierea contractului lui Djokovic
0
Au făcut senzație în mercato și anunță răspicat: „Vrem promovarea! Se poate!”
0
CFR Cluj a anunțat noul atacant: „Îi dorim cât mai multe goluri”
0
Știri din fotbal internațional
Amical de lux pentru Radu Drăgușin: duel cu Jose Mourinho și Kylian Mbappe
0
Edi Iordănescu, în spatele transferului lui Radu Drăgușin la Fiorentina: „Am fost în contact aproape permanent cu el”
0
Al doilea transfer pentru Chivu: înlocuitor din Belgia pentru Dumfries » Face vizita medicală și semnează!
0
Senegal rămâne fără căpitan: Sadio Mane se retrage de la națională
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
3
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Câte persoane vor mai locui în România în 2080. Un sfert din populație va ...
Libertatea
Presa franceză, despre frații Pavăl după preluarea gigantului de retail ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Profilul votanților AUR, analizat în detaliu de sociologii Mircea Comșa și ...
Libertatea
Papp are momente de neatentie,de absenta din joc si problema asta e de mult,Radoi trebuia sa-l vada si sa faca ceva. La Steaua e mult amatorism,merita sa piarda.
nu stiu ce a facut dar sa gresesti in 4 faze decisive din care ai primit 3 goluri si un penalty ratata si rosu,este prea de tot. dar,becali pierde 30 de milioane de euro,nu noi. era oarecum evident ca se rupe "ata" cu asemenea investitii. pe cine sa il fi bagat in locul lui papp? pe szukala,pe gardos sau pe chiriches? bine ca mai jucam in europa si avem o sansa buna sa facem puncte in grupele e.l. in mod normal cu trencin trebuia sa fim eliminati avand un asemenea lot si un asemenea antrenor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
afara cu el.....sau chiar nu aveti pic de respect fata de suporteri?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.