Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
speranta moare ultima eu zic ca va ciuruim din nou si iar imblati cu fundu sita vreo 4 ani pe la hantene.
@iubesc steaua : tratament de prostie nu gasesti prin farmacii pupincuristule basist?
Arbitrul asta nu mai tine cu Dinamo?Wow...de acum nu e numai antistelist,dar e si antidinamovist....
in 20 martie...Borcea si toti Becalii...la puscarie..sper sa fie steaua retrogradata..dinamo sa fie desfintata
hahahahaha "neuronii tai" =))))) mai elegant nu te-a dus capul sa scrii? cam rudimentara faza cu neuronii :)))) -si ca sa-ti dau un raspuns, nu pe masura, ca nu cred ca ne-am putea compara din punct de vedere al intelectului, ci pe intelesul tau, am sa iti aduc la cunostinta ca nu sunt genul de persoana care sa vrea sa foloseasca un limbaj trivial fara vreun motiv, asa ca nu, nu o sa-ti acord acest privilegiu de care sunt convins ca ai vrea sa ai parte. mult noroc
Nu ma bag eu pe teritoriul tau!!! Stai linistit. Am alte preferinte!
Mai bine niciunul
Cine te-a mintit ca se doreste un arbitraj sanatos, corect?!? Vrei sa dea Mafia din mana aceasta afacere atat de profitabila?!? Vrei sa se joace corect, pe teren?!? Asta nu se poate! Doar traim in Rrromanikka, ce mama lui Gigi Becali!
lasa ma ca dine dd pp tare si scapa romania de hoti:))))
Spune-o direct : asta e cateaua pe care o calaresti zi de zi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.