Alte știri din fotbal
El va arbitra FCSB - Dinamo! » A fost acuzat că ține cu campioana, iar Gigi Becali l-a lăudat recent: „Se vede pe fața lui”
2
Înainte de baraj, Andrei Rațiu a numit adversarele pe care le vrea la Cupa Mondială: „Întotdeauna am vrut să joc cu el”
0
Transferul cerut de Gâlcă la Rapid » Jucătorul de națională, în pericol
0
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris cu trei ore înainte
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
*grosolană ( ://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GeIj8bUtvW0)
Dar de greșeala asta gosolană, ce ziceți? (de fapt nu ziceți nimic că doar nu a fost proCFR!) ://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GeIj8bUtvW0
Nu este colorat! Este ci0ara si este culoarea lui naturala....
Nu inteleg de ce vrea dinamo sa ia titlu daca in 20 de ani atrecut de 2-3 ori inturul 2 in orice competitie Oricum se va face de ris si sezonul acesta , i-a intratin sange . Hai mai bine sa vorbim, de handbal Oltchim-ul a intrat iar in careul de asi Sa dea Dumnezeu sa traiesc pina o v-a face si Dinamo (sau alti ciumti) Olchim pe locul4 Dinamo , probabil pe 400 .Halal sa ne fie !!!
GSP-ule banati-l pe coloratul cu nick-ul legiunea64_rapid
CINE E ACEST INCOMPETENT ?! Dupa ce ca a incurcat toti jucatorii de pe teren , avea tot timpul un comentariu anti-Dinamo care se vedea de pe luna ! Eu inteleg ca astia de la Antena 1 si Gsp sunt fideli transhumantei, dar dati-o dracului daca nu puteti fi impartiali lasati pe altii sa transmita meciul ! Pintilii a facut vreo 5 faulturi de cartonas la fel Cardoso, la penalty-ul aberant, acest comentator NU A ZIS NIMIC, in schimb vedea numai faulturile de joc ale dinamovistilor ca "fiind de galben" ! Daca era Balaj nu era nici eliminare nici penalty ! SOVRE SA ISI IA BANII DE LA CONDESCU !
castigam, astia ies la joc si asta ne convine
sper sa batem pe U-isti si sa venim la 6 puncte de fc sampania, nu va fi usor U joaca bine dar putem bate, sper sa bata si rapid, pentru blatisti se strange latsu`! Forza Steaua
lasa-l mane ca asta nu-i un bozogr rau ,este prost informat ...
asa e toate tarile comuniste aveau echipa armatei, echipa uzinelor,echipa cailor ferate. echipa militiei etc si daca nu aveau le infiintau dar pe steaua a infiintat-o armata romana, armata REGELUI care inca nu abdicase, tocmai prin 49 parca a fost fortat de prietnul rapidistilor, antonescu si a plecat din tara, get ur facst straight chezarica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.