Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
exact ! depunctarea si alte sicane explica asta , am spus inainte de meci ca Vasluiul nu va juca fotbal ....e satula de tot ce i se intampla !
Mai bine il cumparau pe Salah :) Super jucator ...o sa ajunga 100% in PL la anu....pot sa pun pariu. L-as vedea la Arsenal.
Se vedea clar o urma de bocanc pe care scrie Clujana, se presupune ca apartine unei serii limitate pentru export in tarile CAER, posibil cosmonaut sovietic. Urmele de cauciucuri sunt specifice pentru Lada Niva, cel mai bun vehicul pentru branconaj din lume.
Stelistul Coltescu a arbitrat perfect! Conform ordinelor primite!! Cum se face ca la toate meciurile fara Stelutze arbitreaza fie stelistul Coltescu, fie stelistul Tudor?!?Nu are Steaua EPO bani sa transfere si alti arbitri?!?
MIncinosi ordinari, nu ziceti nimic de un offside aiurea la Piovaccari si un cartonasul gratuit al lui Tanase!!!
Imi pare rau ca nu l-au cumparat Schalke pe Streller.
Abia astept sa vad duelul Georgevski - Mohammed Salah si Gardos - Streller. De asemenea sunt curios cum ii va face fata Bourceanu lui Diaz si Frei. Va fi interesant.
De data asta sincer nu cred ca au vrut sa ii ofere un avantaj Stelei. E doar razbunarea unora impotriva lui Porumboiul care a deranjat multa lume in ultima vreme.
unii cu cearta si scandal Gsp si SP.RO , altii cu transmisii in direct din campionat , din Cupele Europene sau campionate importanteDigi , Dolce ... fiecare cu ce POATE !!! sau mai bine zis de ce este capabil ...!!!
ma corectez...am exagerat: Vaslui - Steaua-> 3 puncte in loc de maxim UNUL .... deci 2 cadou Steaua - Ceahlau-> 3 puncte in loc de UNUL....inca 2 cadou Gaz Metan - Steaua -> 1 punct in loc de ZERO -> un punct cadou Total 5 puncte CADOU ... si nici nu au venit SATELITII ( de fapt a venit SaGIGIata Machidoni )... 5tOAIA fara astea 5 puncte era pe LOCUL 6 deocamdata... Repet...in stilul asta ...daca primesti cadou 5 puncte / 8 meciuri... pana la finalul campionatului faci lejer distanta care-ti permite sa castigi. Adevarata valoare e insa in Europa. ZERO GOLURI DATE, SAPTE PRIMITE, ZERO PUNCTE. Asta e de fapt realitatea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.