Alte știri din fotbal
Cristian Neguț și-a găsit echipă, după dezastrul de la Hermannstadt: „Avem un acord”
0
Banii în 24h sau excluderea din cupele europene!
1
Alertă în „Ștefan cel Mare”! Constructorul stadionului Dinamo cere milioane de euro în plus și acuză CNI: „Sunt greșeli de proiectare”
0
Noul coechipier al lui Gnahore la FCSB: „Eu n-aș face niciodată ce a făcut el” + „Până în decembrie sunt aici 100%. După aceea, vedem”
2
Știri din fotbal internațional
Au parcurs jumătate din ocolul Pământului! » Care este naționala cu cele mai lungi deplasări la actualul Mondial
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Campion mondial, dus la urgențe! » Medicii i-au găsit probleme grave fostului coleg al lui Cristiano Ronaldo
0
Youri Tielemans a semnat cu Manchester United până în 2031
0
Lifestyle
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Arbitri,lasati-ne sa jucam,vrem titlul 25.Penibil!Penalty si rosu la faultul lui Latovlevici.
si ceahlaul a avut un 11m neacordat...de ala dc nu spuneti oierilor ?!
Lasa ba ca face dreptate Dinamo Tbilisi.
-
rugativa sa nu se intample ca Raul sa se intoarca pt ca trofeul mic din avatar e ca si luat de el !!!
milogii nu au voie sa vb in campionatul asta , normal tre sa jucati in B , oricum nu terminati mai sus de locul 7... la mare lupta cu Dinamo !!!
mai bine ne spui cum a-ti furat-o voi de la nou promovata Timisoara ! ... si apoi sa te gandesti ca vine meciul direct ... sa mergi la preotul vostru dosniac de la Caldarusani ... poate pierdeti onorabil cu Steaua , ceea ce e f greu la ce fotbal jucati cu un antrenor fumat si un lot incropit din preselectii , nu puteti avea pretentii anul asta pretentii mai sus de locul 7 !!! inaintea Stelei , CFR , Petrolul , Astra , Pandurii , Vaslui ... si cine stie poate vreo surpriza !!! :))))))))))
Arbitrii si-au facut datoria, au viciat rezultatul.
E ma ta in poarta?
CeFuRa The Blatistii Porcii Din Gruia ai vrut sa spui !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.