Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
nene muresene, iar te-a luat gura pe dinainte. adica, vrei sa zici, te-au lasat si au trecut la inamic. cu alte cuvinte, tradare sa fie, dar s-o stim si noi. lasa, nu fii suparat, ca tot chefereul a avut mai mult ajutor, si o sa mai vina, ca doar nu te lasa inima. dar, cand dai de unul cu ouale mai tari, asta este fa-te mic. ai belit si tu destui cu oua mai slabe.
Nesimtit poti fi"muresene",cred ca esti bolnav de sindromul persecutiei,dute la veterinar poate te ajuta!
Steau este cea mai necinstita echipa. Nu aa se castiga o competitie.Sati fie rusie Becali oierule.Intoarcete la oile tale ca strici tot spectacolul din fotbalul romanesc.Daca tu faci asa ceva altii care pot de ce sa stea cu mainile in san.Steaua a fost si spre surprinderea mea a ramas cea mai ajutata echipa din partea arbitrilor .Rusine sa va fie.Primul oier al tarii umbla numai dupa castig cu orice sacrificii.
FIRA TI AI DREAQ DE RASISTI IMPUTITI
BAAH NU POT SA CRED SUPORTERI STOAIEI AU CURAJUL SA IASA AICI SI SA COMENTEZE....AOLEO DOAMNE PANA UNDE POATE MERGE NERUSINAREA...HAHALERELOR...CA ASA VA BOTEZAT NEA CICI ..STATI IN BANCA VOASTRA CA 5 ANI DE ACUM INCOLO AR TREBUI SA NU STIM DE VOI, NU VA E RUSINE...RASISTILOR....VA BUCURATI DE UN FURT
Daca ai nevoie de cursuri,laboratoare,seminarii,le gasesti aici.In plus ai un forum cu discutii inteligente,si alte sectiuni interesante.
Rectific : " groful meu Arpy ,mincalar viermi si gaua neagra"
Draga Domnule Becali ,va rog din suflet sa ma iertati pt toate jignirile aduse D-vs si echipei de fotbal STEAUA BUCURESTI ,cit si arbitrilor. In nemernicia mea de sluga la unguri turbata ce sunt,nu am evaluat pericolul la care ma expun si am oferit mita arbitrilor pina acum pt ca asa mi-a poruncit grohul meu Arpy si cer iertare poporului ROMAN si am speranta ca dupa ce voi fi pedepsit ca un tradator de neam si tara ,voi fi primit si angajat la STEAUA macar ca femeie de serviciu.
intrebare domnule Muresan: DE UNDE au trecut la Steaua? Ati inceput aventura in fotbal ca un domn dar ati ajuns..... Ati citit ferma animalelor? "porcii incepusera sa arate ca oamenii si oamenii ca porcii". Sunteti toti o apa si un pamant. Scursura societatii care a ajuns cu mana pe bani si ne oferiti un spectacol patetic in locul unui campinonat unde se intrec niste echipe de sportivi. SPORTIVI. SPORTIVITATE. REPET. SPORTIVITATE
de ce esti suparat?si cfr si steaua santeti vinovati unde a ajuns fotbalu romanesc.voi cei ce va bateti cu pumnu in piept santeti vinovati pentru fotbal.chiar daca va duceti in cupele erupene toti va intorceti cum vati intors anul trecut cu coada intre piciore.nici o formatie nu poate sa faca fata pentru ca dupa ce vati obisnuit in romania sa castigati cu arbitri acolo dati peste realitate.daca ati loat jucatori din categoria 2 cum vreti sa bateti din prima divizie.cat de prosti piteti sa fiti?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.