Alte știri din fotbal
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Ce s-a discutat astăzi
8
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici
0
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
0
FC Botoșani - FCSB. Duelul pentru locul 1 din play-out deschide etapa 3 » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Manchester City vrea să prelungească cu Pep Guardiola » Când va primi răspunsul
0
Internaționalul german va avea clauză pentru Real în contract!
0
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Fara blaturile cu CHIAJNA VOLUNTARI JUVENTUSI RECASUL pe ce loc era FCSB ul si blatul cu CFR ????retrage baaa articolul de au bun simti
multumim gazeta singurul ziar inpartial!! da asa e!! toata lumea stie ca cfr e ajutata de arbitrii ce mi se pare mie m-ai grav e ca lumea le e frica sa vorbeasca.. stim cu toti ca canpionatul a fost cunparat de ei da a uitat un singur lucru: steaua e mult superioara si la final va fi din nou canpioana!! degeaba va zbate-ti furati cunparati.. la final tot STEAUA BUCURESTI..
un nou articol pro puscariasi de dicatie ciobaneasca ptr a ascunde golania clanului interlop *** si blaturile de fapt CFR FCSB a fost un blat regizat golulegalizator a fost rezolvat de *** si inca citiva un articol de provocare ptr fraieri
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***? să îi cîntați în strună?Nu ați zis nimic ca a gresit arbitrul că nu la eliminat de Benzar la început de meci,de ce?Voi îl vreti pe Becali pe locul 1?Nu ziceti nimic de comportamentul arogant si sfidător la adresa celor lalte echipe din liga 1.El este tot si in toaste restul nu îi băgați în seamă Scrieti că becali a distrus campionatul din liga 1 si a plasat jucatori la echipe satelir să nu aibă probleme,cînd ve-ti fi si voi obiectivi?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pt insula lui Dragnea, DNA a deschis dosar pt hotararea de guvern dar pt HG prin care au sters datoria de 53 mil lei a lui *** catre stat de ce nu deschid?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***! Lasati povestile astea cu vicieri de rezultate ca nu tine.*** iar acum arunca vina unii pe altii.Fiecare dupa interes.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stimularea adversaruluie este infractiune doar pentru Becali si FCSB. *** are voie doar sunt din preacinstitul Ardeal.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
penibili scribi,*** ,*** *** ***!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. Hotie pe fata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cumva faptele din autodenuntul dlui Muresan sunt de alta natura ? http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/iuliu-muresan-2004-si-noi-am-mai-stimulat-echipe-in-2008-sa-nu-mai-preocupe-pe-nimeni-stimularea-adversarelor-altora-83962.html Pentru a-ti pastra inocenta copilariei , ar fi bine sa nu vizionezi video-ul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.