Alte știri din fotbal
Jandarmeria este în alertă înainte de Rapid - Metaloglobus » Toate detaliile despre protestul giuleștenilor
0
Rapid - Metaloglobus » Reporterii GSP transmit de la stadion: ce se întâmplă cu nou-veniții
5
Gol minunat la debut în Farul - Hermannstadt! Jucătorul și-a depus deja candidatura la reușita etapei
0
Daniel Pancu, MONOLOG de cinci minute despre situația lui Ciprian Deac » Discurs fără menajamente: „De atunci mi-am jurat”
5
Știri din fotbal internațional
Cristian Chivu și-a explicat „arma secretă” după Udinese - Inter: „Este o determinare reală”
0
Pe cine vede Wayne Rooney la cârma lui Manchester United: „El este omul potrivit”
0
Presa din Italia a reacționat după o nouă victorie a lui Chivu în Serie A: „Poate asta a lipsit sezonul trecut” + Nota primită
0
Ce a declarat Guardiola după ce a pierdut derby-ul cu United: „Acel cartonaș roșu ar fi schimbat jocul”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski dezvăluie informații secrete. Ucraina se pregătește ...
Libertatea
degeaba vorbesc toti rapidistii k "un stelist a fost pus in tribuna sa arunce cu obiecte"..brichete au zburat tot timpul meciului pe teren...dak voi atunci cand conduceti cu 1-0 faceti dastea...sincer...sunteti mai oi decat oile lu' becali...3-0 meci castigat de steaua rusinou...da rusinea e a voastra pt ce ati facut...
M-U-E Steaua!!! - iar ai prizat?
Bravo steaua...asa se castiga punctele....frumos!Traim in Romania unde totul e posibil
vand brichete aerodinamice cxu luneta
M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! M-U-E STEAUA!!! IDIOTILOR< NU MAI COMENTATI DE-A KKTU MA, ca STEAUA a facut BLAT CU ARBITRUL. RUSINE VOUA TARANILOR! HAIDE CFR, POLI, RAPID!!!
100% ESCROCHERIE! AU BAGAT UNUL DE AL LOR IN GALERIE SI GATA.SARACII AIA DE LA RAPID. BECALI E DRAQ BAGA-MI-AS PULA IN MASA! AFARA CU MAKEDONU DIN TARA !!!! AFARA!!!!!!!
sa o sugeti cu totii , tigani imputiti. OLE , OLE , MULTUMIM RAPIDULEEE!!! SA VEZI CAT CACAT O SA MANANCE FRAIERII CA SI ASTIA DE AICI , DAR DEGEABA BA FRUSTATILOR : 3-0 STEAUA SI SUSPENDAREA TERENULUI 17 ETAPE,IMPUTITILOR . OLE , OLE , MULTUMIM RAPIDULEEE!!! OLE , OLE , MULTUMIM RAPIDULEEE!!!
prostovanii de la steaua au fugit de pe teren , vor pomana , prostovanii Romaniei p r s t o v a n i i r o m a n i e i
ba nu-l mai amesteca pe becali in treaba asta ! sunt acuzatii grave ! ce te face ba pe tine sa crezi ca becali ar da bani unui vagabont betiv sa arunce cu obiecte in arbitru ! eu inteleg ca esti rapidist dar nu si xenofob nu e cazu sa arunci vorbe in vant !
eu tot nu inteleg ce tot va luati de Steaua si Rapid ... luati`va de acest Arbitru ... suporterii aceia au stricat tot farmecul ... nu puteau sa stea in banca lor ... mai ales ca erau in avantaj ... dar na ... daca au mintea incuiata ... oricum .. si`a luat Steaua 3 pcte :D:D ... Fortza Steaua!!:D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.