Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Da' Dinamo n-a cerut amanare cand s-a ciocnit barza de avion. Si erau la o oarecare inaltime, nu pe teren stabil si neaccidentat.
BAI VALERICA TU CHIAR CREZI CEEA CE SPUI? ESTI PENIBIL BAI BAIATULE DACA TU CREZI CA O SA AMANE MECIUL!NU VREI SI CELE 3 PCT ASA CA O MICA COMPENSATIE DUPA TOATA TRAGEDIA ASTA!
fetitzeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
si daca acest atac este regizat pt amanarea partidei ?
da erau si de la craiova un fan si de la rapid unul si era si de la steaua si timisoara cate 1 fan in autocarul ala. eu zic sa le dea maxim si sa retrogradeze toate cele 5 echipe in divizia B + amende mari de tot. sute de mii de euro si sa i se dea stelei un autocar nou cu care sa se deplaseze in div la la prefabricate modelu in deplasare. auzi domne ce viseaza frustrati... sa o retrogradeze pe dinamo sau sa-i de depunctare :))..nu ca ar avea ceva cu clubul..nu..nu.. :)))
In legatura cu ultimele evenimente sunt curios ce pedepse o sa primeasca clubul Dinamo. Clubul nu este cu nimic vinovat, dar nici in altecazuri similare alte cluburi nu au fost vinovate si totusi au platit pentru astfel de fapte. Singurul mod palpabil in a-i face pe huligani sa sufere este sa li se pedepseasca DRASTIC clubul (6, 9 pct depunctare, suspendarea stadionului pe mai multe etape, etc); Nu am nimic cu clubul Dinamo sau cu sportivii, dar vedem ca suporterii acestora si-au luat-o-n cap.
pacat de polonez, daca tot trebuia sa se intample ( desi e regretabil ) mai bine il lovea pe argaseala, poate se destepta...
Aseara turcu se milogea de Becali sa fie om intelegator. Becali ar trebui sa spuna asa: Voi fi intelegator daca si voi veti intelege sa nu-l bagati pe Tamas in meciul direct ca urmare a deciziei controversate de la Comisia de disciplina. Sau daca dinamovistii sunt oameni cu caracter ar trebui ei insasi sa decida acest lucru. La fel si in cazul CFR-ului.
voi trb sa prezentati 11. pt restul: deaconu & buzau.. exista mastercard :)))))))
Gasiti un ziarist care poate sa fie obiectiv sa scrie un articol cu ce s-a intamplat defapt. Un nebun a aruncat cu o piatra (asa cum se intampla de sute de ori pe calea ferata sau pe sosele). S-a spart un geam (unu) iar un jucator a fost putin zgariat de cioburi. De aici pana la starea de soc a "luptatorilor" este cale foarte lunga. Totul este un teatru mediatic. Penibil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.