Alte știri din fotbal
Lovitură înainte de Turcia - România: omul de bază al lui Lucescu e OUT?! » Primul verdict al medicilor: ligamentul colateral e afectat
0
Mario Camora, laude la adresa rivalei: „Au cel mai bun lot și jucători de calitate”
0
„Nu mă așteptam” » Lorenzo Biliboc nu visa la o astfel de traiectorie, după eșecul cu „U”
0
Iuliu Mureșan este convins că CFR are o „perlă”: „Un jucător fantastic” » Ce spune despre contractul lui Pancu: „Am vorbit cu el”
0
Știri din fotbal internațional
Situație limită după criza de nervi a lui Chivu! » Cine va sta pe banca tehnică la Inter în meciul de duminică?
0
Antonio Cassano a dat verdictul în Serie A: „Inter mai poate pierde titlul numai dacă îl readuce pe Inzaghi! Jurnaliștii din Italia nu merită oameni precum Chivu”
0
Lotul lui Ancelotti pentru amicalele cu Franța și Croația » Absență de marcă cu doar trei luni înaintea CM 2026!
0
Legenda lui Manchester United îl scutură pe antrenorul „diavolilor roșii”: „Există variante mult mai bune decât el!”
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Cristian Popescu Piedone a recunoscut că a condus 10 ani fără permis de ...
Libertatea
Somn uriaș de 109 kilograme, prins de un pescar din Austria: „Ce submarine ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Donald Trump spune că va ataca Cuba: „Voi face ce vreau cu ea”
Libertatea
Numai talpanisti pe aici=)). Vedeti ca aveti meci in cupa...a stai... v-au batut beietii de la Glovo
Intereseaza putina lume acest meci. Se difuzeaza pe Pro x.
Toată ziua au fost preocupați să anunțe ce probleme are viitoarea adversară a FC FeCeSeBelelei și cum Mutu e ca și demis. :))
Vorba lui Dinică,lume multă oameni puțini.
Ahahahaha! La astia nu le e rusine sa posteze?
Băieți deștepți la Steaua!! Dar eu am o altă problema: astăzi joaca CFR Cluj, campioana României, în cupele europene. Și aș dori să aflu dacă și unde se televizează meciul!!! Nic o informație aici!!! Pentru că ne pasă, nu-i așa?!
Ai mai multe aberații decât rânduri scrise. Incredibil ce ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne fereste ce sustinatori are clona fcsb:))))))))))
Au mare tupeu infractorii fecesebisti. Vor să joace în casa Stelei București, echipă pe care încă o agresează (vezi declarațiile lui Gigi și ale lui MM). Hai mai repede cu decizia finală în procesul prejudiciului și cu falimentul harababurii Fotbal Club FCSB.
O sa meargă la pușcărie cat mai curând acești generali la modul în care își bat joc de bani românilor , oare doar acei 500 de suporteri de la sud platiti de talpan, pițurcă și alte *** care nu suporta numele Gigi Becali au plătit taxe si impozite către statul român ? Acest stadion este platit si din bani celorlalte MILIOANE de suporteri care striga din adâncul sufletului ca FCSB ESTE STEAUA și avem tot dreptul să jucăm cu mândria României care a fost pana in 2003 si dupa 2003 pe acest stadion !!! Daca maine joacă clona csa cu dinamo sau rapid în afara de cei 500 de trapadusi nu vin la meci , așa că la lăsați echipă sa revina acasă domnilor generali!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.