Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani » Duelul care închide etapa 5-a din Superligă. Echipele probabile
1
Florentin Petre, despre situația traversată de FCSB: „Nu știi pe unde să scoți cămașa, nu mai contează antrenorul și strategiile”
0
Câti bani au primit dinamoviștii, după victoria din derby-ul cu Rapid
0
A plecat de la Dinamo și a semnat în Liga 2: „Bine ai venit!”
0
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Rahații!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dreptate am si eu cand spun ca la dinamo se intampla lucruri mult mai dubioase, cu multe ilegalitati, schimbari de regulament, se fenteaza taxe, impozite, legi, etc. Ar fi un eseu intreg de elaborat pe tema asta, dar pur si simplu pe mine ma doare undeva si nu imi pierd vremea pe gsp postacind non stop despre niste ***, pentru ca nu imi pasa de dinamo si nu am frustrari! Simplu :)))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La ce boală faci reclamă, nea Silvică?
Cum să nu! Au scris zilele trecute că Steaua face achiziții și că a început pregătirea. Au mai fost articole și despre stadionul Ghencea, care e aproape gata. Stai liniștit, că au scris și de Steaua București.
Treaba asta s-ar fi putut rezolva foarte simplu. Orice oficial/colaborator al vreunei echipe are acces pe stadion in baza unei acreditari. Acel ecuson de la gat. Astfel se face identificarea persoanei si se permite sau nu accesul in incinta bazei sportive. Nesimtitul asta daca nu figureaza ca preparator fizic (sau care o fi rolul lui la clona ilegala fc fcsb-nu e Steaua), ar trebui, prin urmare, sa i se refuze accesul la nivelul bancilor de rezerve. Simplu si fara probleme. E o chestiune de organizare. Cine nu isi face treaba OUT. Asa merg lucrurile in lumea civilizata. Doar in Romania isi permit derbedeii astia sa isi faca de cap. Neubert se incadreaza perfect in acest registru. Asta e si motivul pt care nu a evoluat in cariera, si maximul atins il reprezinta fotbalul din orient, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu din moment ce articolele sunt despre clona fcsb.
Vă rog sa-mi spuneți dacă ați văzut măcar în ultima perioadă un articol pro Steaua scris de ăștia trei????
De prostii care sustin ocnasul din Pipera, sunt facuti gramada.
Domnii Udrea și Răureanu sunt o mare dezamăgire pentru mine. A reușit Ștucan să vă corupă, să deveniți agenții răzbunării lui pe Gigi, să vă puneți semnăturile pe niște articole pline de venin și ticăloșie. Se știe că Ștucan a fost dat afară de la sport.ro acum câțiva ani la intervenția lui Gigi, dar nu e normal să se folosească de un ziar pentru răzbunări personale. Să-și facă un blog și să se războiască acolo cu cine vrea. De la un ziar public avem așteptări de corectitudine și imparțialitate, iar GSP tocmai asta NU ne oferă. De azi dimineață avem deja 4 articole anti-FCSB și anti-Gigi.
Si noi de cine sa mai radem ????Ca urzica nu mai este...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.