Alte știri din fotbal
Așa arată echipamentele Rapidului pentru noul sezon de Superligă! Imaginile au ajuns pe internet înainte de lansarea oficială
0
Iată câți bani cere Eddy Gnahore ca să semneze cu FCSB!
0
Universitatea Cluj și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2026-2027! Cum arată tricourile „Șepcilor Roșii” + reacțiile fanilor
0
Este încântat de transferul aproape făcut de FCSB: „Un jucător foarte bun! Intră direct titular!”
0
Știri din fotbal internațional
Nu mai recunoaște Brazilia: „Echipa pe care o știam a dispărut”
0
Degringoladă totală la FIFA! Belgia a primit dreptul să facă apel în cazul Balogun! Sunt 12 ore până la meciul de Mondial cu SUA
0
Cerul este limita! A fost educator și formator la copii și juniori, acum bagă spaima în francezi
0
Statistică incredibilă după eliminarea Braziliei: de când au ridicat ultimul trofeu mondial nu s-a mai întâmplat asta
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
0
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
UDMR avertizează PNL, PSD și îl acuză pe Nicușor Dan că este pasiv, la două ...
Libertatea
„Am măsurat 20°C în Groenlanda”. Avertismentul unui celebru cercetător care ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Opacitate cronică în privința activității SPP. Numărul persoanelor care ...
Libertatea
Lasati-i sa se pregateasca pentru blaturile din campionat.
Se scrie "manca-te-ar". Si spui de mine ca sunt analfabet ? :))) Baaaaaa esti tipic stelist, prost rau de tot :O:O
Razi la glumele mele, arza-te-ar focul ;)
IESI ANALFABETULE
☭teaua a fost infiintata de tradatorii armatei regale, direct in prima divizie. In anii `50, cand intelectualii, ofiterii patrioti, preotii etc, erau trimisi la inchisoare sau la canal, ☭teaua castiga campionatul si cupa Romaniei. Stim ca va ofticati ca lumea incepe sa fie informata, sa afle adevarata istorie. Au ajuns mult mai rau decat dinamo, au inclusiv presedinte puscarias. Cand participa in CL, doboara recorduri rusinoase.
ce-mi place cand sunt pe aceeasii lungime de unda cu MM STOICA ! dinam6 este o rusine ... o rusine a campionatului romaniei si a tururilor preliminare ale cupelor europene ! US 25 looserilor dinam6visti !
bai moldovean analfabet ,tren cu 2 clase,de voi se aude de 20 de ani ...ca va tot pregatiti de sampion lig!:)
mama ce e aicea .....focar de infectie...!!!!
nu bagati maimuta in seama...!!!!
"Uniti cu arbitrii spre 25!"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.