Alte știri din fotbal
Cosmin Contra sare în apărarea lui Andrei Rațiu: „Nimeni nu a spus lucrul acesta”
0
Alexandru Chipciu, reîncărcat pentru Rapid - U Cluj! Un detaliu special la revenirea pe teren după 4 săptămâni
0
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Cum pregătește Cristiano Bergodi meciul cu Rapid: „Așa e la noi” » Cui i-a mai cerut 5-6 goluri în 8 etape
0
Știri din fotbal internațional
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
0
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Pai a intrat cum i-au spus Reghe si MM !
Nu avea de ce sa fie arogant. A retrogradat-o pe Craiova , apoi Bistrita si a desfiintat Snagovul. La Concordia pot spune ca a avut rezultate , dar acolo a avut si Ilie Stan o perioada , cu jucatori mult mai slabi. La Steaua , cand iti poti permite ce jucatori vrei , e mai usor sa vorbesti. Nu vreau sa-i iau din merite lui Reghecampf , dar a cam uitat ce nenorociri a facut cu alte echipe.
foarte bine spus,felicitari,manelistu a baut apa dupa meme,cand a venit la steaua nu era asa arogant.
de ex, penibil este reghe ca nu-si asuma nici o parte din vina pt tactica defectuoasa aleasa. sau pt obsesia de a juca cu Popa
intra ca bezmeticu si acum si la torje acum 2 ani,nu-i de mirare ca pierdem calificari ale nationalei pe banda rulanta.
MM si Reghe au început un război declarativ cind nu era necesar ,atitudinea celor de la Dinamo a fost cum nu se poate mai civilizata .Degeaba ai juca in CL atitia ani stimate MM ,nu ai învățat nimic din Civilizația acestei competiții.....Voi nu va dați seama ca afisind acesta aroganta puneți presiune pe echipa si provocați Greața noua suporterilor?
aaa, acum nu va convine dupa meci astfel de articole.(inainte suntem zmei,dupa mielusei).Asta e nivelul stelei din meciul cu dinamo si cel cu U cluj desi la 0-0 pana in min 45 clujul a avut cele mai mari ocazii,meciuriile cu chiajna sunt mincionase,prietenii stiu de ce. P.s.oare acum piovacaru tot acolo e ,pe reclame ,bucurandu-se in van?
mai au dreptul sa fie aroganti si'naintea celor 2 meciuri din cupa ... dinam6,in momentul de fata e o echipa care e facuta sa stea la cutie si sa contraatace ... iar daca va avea curaj sa atace in valuri ... va pleca invinsa ... d'aia i se si zice dinam6 ... (a luat'o de 6 ori consecutiv)
De la "aroganti" la "penibili" e distanta foarte mica. E distanta dintre un meci cu un adversar-capra si unul cu un adversar care nu sta capra in fata ciobanului!!! Si, cum publicitatea si atentia catre acest meci era foarte mare, nici stelistul Tudor nu a indraznit sa acorde echipei pe care o slugareste mai mult de 15%.
a fost cadoul lui Tatarusanu de 1 martie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.