Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
cica ... devoratorul de vita Kobe a fost racolat oficial in staff-ul guvernatorului Iohannis ... deci este deja off-limits acum ...:))
Da cand aveai tu pe bisexu?
Scoate naiba poza cuJavra aia de la avatar. Sta de ani de zile cucurul pe marile dosare de mare coruptie si le a tinut pe loc. Cate zeci de milioane a incasat mita alogena asta ?
Moflea ... justitia adevarata nu se face cu 'randul' ...:)) Daca DNA-ul nu era condus pana cum de slugi precum Morar si Kovesi, numarul de condamnari trebuia sa fie dublu sau triplu pana acum ...:))
CXine de la pdl????
Eu nu am nevoie de haine si genti Vutton de la Paris . Mai degraba cumpar second hand de la odorheiul secuiesc .
Astazi a venit rindul celui de la PDL . Asteptam votul parlamentului sa i se ridice imunitatea . De restul ne ocupam noi . Mai putin BICA .
De jsp n-are rost sa vorbim. Ei sunt slugi. Ma distreza ca sunt destule care pun botu.
Pacat ca nu au si astia o Kovesi ... sa le dea un sut in choa|e ....:))
Simptizez KVSC-ul dar vorba romanului " una e una si alta e alta " .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.