Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
În 2025 juca în Liga Campionilor, acum a retrogradat în liga secundă din Spania
0
Decizia luată de Celta în privința lui Ionuț Radu » A jucat cu probleme musculare!
0
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Varga , foarte aproape de Rapid . Ve-ti vedea !!
gg gazeta:)) CIFRA 10 auzi:)) din cate stiu eu, 10 e nr nu cifra
Imi vine sa rad cand vad ce teapa au luat fratii si jiji.
ce ziceti de tarki? sau naomi? sunt fara angajament...
pai parca surdu juca cu 11.i-au luat nr lui sa i-l dea lui karamian?
Sa i-l dea lui Toja :)
Cred nr. 10 il iau eu. Mai ce subiecte aveti voi. Ce importanta stire. Incredibil. Apropo eu propun ca in Liga I sa fie 4 echipe, ca restul nu conteaza, cel putin in buletinele de stiri. Va rog sa imi spuneti ce a mancat Becali dimineata, e important :D
in loc de 33 cred ca ai vrut sa zici 11... eu zic sa documenteaza-te si tu :)
ce tanase pac pac va trebuie artiom nr. 10 si arman 11 asa ar trebui ce cristi tanase ... ala a merita cand juca calumea... si cu mintile in cap astia is jucatorii peste tanase si probabil cei mai buni stranieri alaturi de kapetanos,zapata,n'doye,kone,traore ,wesley, arlauskis si multi alti karamyeni sunt si mai vechi decat toti si stie mai bine fotbalul roman doar au facut performanta la rapid....si la timisoara si dak vor fi lasa-ti sa-si vada de drum cu siguranta si la Steaua
mai aveti mult sa dati cu lingaii astia doi pana la urma sau inteles sau nu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.