Alte știri din fotbal
Mihai Toma și-a dat note singur » Capitolul la care e de doi: „Acolo nu prea...”
0
Hegemonia FCSB și CFR Cluj » 31 de trofee și 342 de meciuri europene în ultimele două decenii: azi luptă pentru un loc de play-off
0
Amprenta lui Coelho » Cum s-a schimbat jocul Universității Craiova, la două luni de la instalarea noului antrenor
0
Basarab Panduru l-a văzut debutând în Superliga și îl propune la națională: „Avem probleme acolo”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern nu intră în panică după primul eșec al sezonului » Harry Kane: „Avem un lot bun și mentalitate!”
0
Apreciat de suporteri » Ionuț Radu, întâlnire inedită cu fanii în aeroport
0
Mesajul lui Drăgușin după ce a fost folosit doar un minut în ultimul meci
0
Antonio Sefer a revenit cu gol după 4 luni: „Durere, frustrare și întrebări”
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
2
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
E greu pentru un catel antistelist frustrat sa inteleaga ridicolul acestui comunicat prin care se recunoaste ca ASA a facut figuratie in fata Astrei si se cere scuze publicului pentru jocul prestat, dar in acelasi timp altii nu au voie sa le zica nimic! Vorba celebrului banc: "la intrebarea unui ascultator american referitoare la salariul unui muncitor sovietic, Radio Erevan raspunde: ***...-:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Putem sa vorbim si de echipe mentinute artificial in insolventa,cand ele ar fi trebuit sa fie in faliment de un an de zile.Planul vostru este ca ,impinsi de la spate de federatie sa promovati,apoi moraru sa ceara un nou termen de amanare,apoi fugauta liga o sa-i plateasca drepturile pt tv pt liga 1 ,si gata ,in toamna o sa iasa triumfator in presa sa anunte ca a platit toate datoriile,si ca a iesit din insolventa.
Maneaua ucide!...Astra - DINAMO : 8 - 8 ( cate 4 autogoluri de ambele parti, niciun fault, nicio schimbare) se va juca pe viata si pe moarte!!!
invatati sa fure !!! nu mai da replica ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doar pentru ca fcsb atata poate, nu inseamna ca si-au dat viata cu unii, iar cu altii au stat capra.
*** ma obositule, aici vorbim despre campioane, Championes League su Europa League nu despre cluburi falimentare pe din ligile inferioare. asa si-a dat viata pe teren cu Steaua, cu asfc giurgiu au stat capra. O sa vedeti cum vor juca impotriva Stelei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Decat sa facetia rticole despre orice legat de fcsb, mai bine scrieti de tenis. Zilele trecute era un articol despre meciuri trantite la tenis. Astazi, o alta blatista romanca, pe numele ei Begu, a pierdut in mod surprinzator cu o sportiva ce pierduse si in calificari (dupa ce in setul 2 conducea cu 4-1, o ia cu 4-6).
îi asigurăm că vom lupta până la capăt pentru a încheia cu onoare acest sezon competitional(de unde onoare la *** asta era amuzant.Stai sa vezi ca urmeaza circul cu echipa ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.