Alte știri din fotbal
Fostul jucător de la Galatasaray a pronunțat 3 nume „tricolore”: „Ei pot face diferența”
0
Adrian Mutu: „El a fost tehnic cât mine și Gică Hagi la un loc”
0
Prima reacție a lui Ionuț Radu după ce a aflat că va rata barajul cu Turcia: „Frustrarea ne va împinge în următoarele meciuri”
0
Arda Guler, absent de la antrenamentul lui Montella! Ultimele detalii de la baza Turciei: 3 jucători cu probleme, unul urmează să fie trimis acasă, altul e în mare pericol
0
Știri din fotbal internațional
Fiul lui Maradona a făcut complimentul suprem pentru un jucător de la Napoli: „Tata a fost Dumnezeu, el este Iisus”
1
Fotbalistul din Superliga a fost convocat de urgență la națională » Poate fi adversarul României
0
Rino Gattuso face show înaintea barajului: „Nu vreau să stresez jucătorii, încât să se simtă ca fugiți de-acasă!”
0
Unde se joacă Supercupa Angliei: clasicul Wembley a fost înlocuit, iar Federația a schimbat țara
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Ca sa fie ajutat fcsp sa castige, in play off au fost bagate si clonele *** viitura si popandaii tg. jiu, s-o ajute pe *** fcsp, si cu toate astea , cooperativa nu functioneaza asa ce e nevoie sa fie mituiti arbitri la greu s-o ajute.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mai bine sa se duca becali sa dea acatiste ca e aproape de un nou transfer la jilava
Hegemonia va continua si fara un varf de atac autentic! *** :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Subiect de cancan pentru haterii de serviciu gen Raskolnikov Rodion Romanovici. Deveniti penibili.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N-are mare relevanta faptul ca Steaua joaca fara varf. Steaua va castiga si acest campionat pt. ca are de departe cei mai buni jucatori, pt. ca-si domina adversarii, pt. ca are cele mai multe actiuni ofensive si cele mai multe situatii de gol. Toate cifrele sunt in favoarea ei. Doar cine n-are habar de acest sport nu observa ca Steaua este de departe echipa care arata cel mai bun fotbal. Cu Pandurii, de exemplu, Steaua a dominat din primul pana in ultimul minut si a avut cele mai importante situatii de a marca, in timp ce Astra cu acelasi adversar a fost dominata pe intreaga durata a meciului. Cam asta-i diferenta.
penibil e jurnalistul care a scris aritcolul asta
mai bine spus arbitrii se chinuie sa ofere punctele fcsb-ului
Steaua nu va mai juca cu echipele de pe urma carora a recuperat punctele. Deci, nu conteaza ce a facut pana acum, conteaza de acun incolo. Steaua, care nu marcheaza, vrei s-o invinga pe Dinamo ? Poate cu arbitrii sau cu banii dati adversarilor. Valiza e inrosita de cat s-a plimbat...
vina pentru faptul ca varfurile de atac la Steaua o poarta de fapt bisericuta chipciu-stanciu-hamroun-popa, care ii saboteaza evident pe Marica, pe Tade, pe Tudorie sau pe Bawab, cei care nu fac parte din secta lor. iar cand joaca varf chipciu chiar nu are cum sa dea gol varful chipciu, ca e mult prea egoistprostbatutincap si se gandeste numai la salariul lui. dar chipciu este smecher, are grija s ail pupe-n poala pe becali, asa ca e impus in primul 11 desi e mai prost decat banel nicolita, lucru greu de imaginat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.